Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak Valentin...

Mit vegyek a páromnak Valentin napra?

Figyelt kérdés
26 éves a barátom, kicsit gondban vagyok az ajándék vásárlással. Párnát nem szeretnék neki venni,mert már kapott egyet a közös képünkkel, parfümöt is. Gondoltam,hogy veszek olyan képkeretet amiben több képet is lehet tenni és bele teszem a közös képeinket. Szerintetek nem gáz? Nem tudom még mit vennék hozzá. Szerintetek? :/

2018. febr. 5. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány vagy ő? Vagy mindketten? Esetleg fėrfi fėrfi kapcsolat?
2018. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a párod szereti az ilyen ajándékokat, miért lenne gáz? Nem egyformák az emberek. Vannak akik csak valami apróságot adnak ilyenkor egymásnak, mások valamilyen közös programot(vacsora, mozi, koncert, stb.) terveznek és persze olyanok is vannak, akiknek a Valentin- nap nem jelent semmit. Ez teljesen emberfüggő.
2018. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azzal végképp nincs értelme foglalkozni, hogy gáz- e. A Valentin - nap nem arról szól, hogy mások szerint mi gáz és mi nem gáz.
2018. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány :D

Azért szeretnék ilyesmi ajándékot adni, mert ő külföldön él, és nem találkozunk túl gyakran. Arra is gondoltam,hogy este meglepem kicsit, pl a gyújtok gyertyákat,meg ilyesmi. De mivel én megyek náluk, és nem egyedül lakik, ezért akarok mást. Ezért én nem is tudok semmilyen programot szervezni, úgyhogy ez kilőve

2018. febr. 5. 18:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez lesz az első közös Valentin napunk, igaz, 3 nappal Valentin nap után érek oda hozzá, de attól még megszeretném ajándékozni, mivel tavaly ilyenkor együtt sem voltunk még ő pedig külföldről neten keresztül egy futár szolgálattal rózsát és egy kis apróságot küldött nekem :)
2018. febr. 5. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!