Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aláírjam a tanulmányi szerződé...

Aláírjam a tanulmányi szerződést vagy sem?

Figyelt kérdés

Teljes munkaidőben dolgozok xy helyen, mellette levelezőn tanulok az xy egyetemen. A munkámat nagyon szeretem, jó a munkakör, a fizetés, a csapat, egy szó, mint száz, teljesen meg vagyok vele elégedve.

Kaptam egy lehetőséget, miszerint az egyetemi éveim teljes finanszírozását átvállalná a munkahely.

(Szóban egyezkedtünk, készül a tanulmányi szerződés, még 3,5 évem van a suliból, ergo kb 7-8-évet le kell töltenem.)

Kérdés, ki-mit tenne, a helyemben?


2018. febr. 5. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez valamit valamiėrt dolog szokott lenni. Azaz kifizetik a sulit, te pedig cserėbe lekecselsz náluk x ėvet! Ha otthagyod őket visszafizettetik a pėnzt. Ha suli után ott akarsz dolgozni (biztos cėg,fizu, jó meló stb) simán vállald be. Jobb ajánlatokat bukod viszont...

Am ha a cėg csődbe megy akkor bem kell visszafizetned. Anno az első munkahelyemen volt így egy ismerős. Technikusija volt, a cėg fizette neki a ėpítėszmėrnökit. 5 ėvet kellett volna ott dolhoznia, de csak egy lett belőle...

2018. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hogyne, tudom, milyen vonzata van.

Suli után is szeretnék itt maradni és nem valószínű, hogy csődbe menne a cég. Tudom, hogy ezt nekem kell tudni, de ezen információk alapján, rábólintanál?

2018. febr. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!