Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a film címe?

Mi volt a film címe?

Figyelt kérdés

Szóval már nagyon régen nem láttam 5-6 éve de néhány dolog meg maradót belőle :

Film úgy kezdődőt hogy volt egy nagy vihar és a villámok a földbe csapódtak és ennek köszönhetően a földben levő robotok életre keltek. Elejéről még annyi maradt meg hogy az összes kocsiban valami alkatrész tönkre ment szóval egy kocsi se indult be (igen tudom bután hangzik) szóval életre keltek és az embereket fogták el és az emberi vérrel táplálkoztak . Maga a robotok hasonlítóak egy pókhoz de nem azok voltak ! Film vége pedig az volt hogy a fő hős az egyik robot szájába gránátot dobot és az felrobbant vagy már nem tudom de az egyik robot tönkre ment és ennek köszönhetően az össze robot ki kapcsolt így lett a film vége . Esetleg ha valakinek valamilyen cím eszébe jut az le írhatja ! Jó lenne megint vég nézni a filmet csak hát cím nélkül ez nem megy :D



2018. febr. 6. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

világok harca

és van 2. része is

2018. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen az volt az ! Köszönöm a választ .
2018. febr. 6. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!