Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki? 16 eves (fiú) vagyok es...

Ciki? 16 eves (fiú) vagyok es nem szokatm horrort nezni de a haverjaim igen, cikinek tartotak hogy en nem ugyhogy 5 horror meg nepzetem kb 2 honapja es azota felek a sotetben. Ez a kisebbik gond de altalaban be is pisilek este.

Figyelt kérdés
Jarok szihologushoz. De nem szeretnem hogy a szuleim megtudjak hogy mert jarok oda. Hol tudnek venni pelenkat budapesten? Tudom hogy ciki ara ne valaszoljatok
2018. febr. 7. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj. Halmozottan vannak bajaid. Helyesírásod szánalmas.

Nem, nem ciki, ha nem nézel horror filmet. Én túl vagyok a hatvanon. Eddig hármat láttam, s azt is megbántam. Normális ember nem néz ilyent. az a beteg, aki készít, meg aki élvezettel nézi.

Azt nem tudom, mennyi idő vagy, de ha 18 alatti, vagy gondozás alatt álló bármennyi, akkor hogy nem tudnak a szüleid a Pszichológusról?

Ha a pelenkára szükséged van, akkor vagy mentális zavarod van, vagy testi. Mindkettőt kezelni kell.

Hogyhogy nem vagy szakintézetben (köznapi nevén diliházban)?

2018. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokkal öregebb vagyok nálad, de egész életemben egyszer próbáltam meg horror filmet nézni, de nem sikerült,kb 30 perc után lekapcsoltam.

Azt hiszem, az a leginkább ciki, ha a haverjaid ezeket a filmeket normálisnak gondolják és szórakoztatónak találják. Teljesen elferdült a lelki világuk, vagy ha még nem, hát nagyon hamar elfog. Köszönöm, de ilyen haverok nem kellenének.

Ami téged illet, igyekezz gyógyszerek nélkül gyógyulni. Ha megteheted, nézz sok-sok vígjátékot, olyan filmeket, amiken jót nevetsz, idővel ezek közömbösítik a horrorfilmek hatását.

Ha lehet, kérj a szüleidtől éjszakai fényt, vannak nagyon energiatakarékosak is és a gyenge fényben nyugodtabban tudsz majd aludni. Ha már kipihentebb leszel, könnyebben feldolgozod a stresszt.

És ha lehet, soha többé ne hagyd magad rávenni se ilyen se bármilyen hülyeségre.

2018. febr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a ciki inkább,hogy mások annak tartják hogy nem nézel horrort.Az meg butaság hogy csak azért teszel valamit,mert mások mondják és cikinek tartják.

Pszichológus valóban segíteni tudna.

A bepisilés is lehet hogy ezért van,az is elmúlna szerintem.

A pelenka biztos szükséges?Talán megelőzni kellene a bajt.Egyébként a mai világban lehet rendelni bármit a neten,nem kell "szégyenkezni" a boltban.

Azt nem értem,hogy a szüleid nem mondják hogy tenni kellene valamit?A bepisilésednek nyoma van,észreveszik biztos.

2018. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez elég szomorú én is irtózok a horrorfilmekzől nagyon ritkán nézek meg akár egyet is végig arra kell gondolnod hogy nem igaz bár tudom hogy ez sötétben nem segít ha tudnám melyikeket nézted meg lehet tudnák mondani pár jól bevált tanácsot😉😀
2018. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!