Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anya eltilt a géptöl mit...

Anya eltilt a géptöl mit tegyek (hosszu)?

Figyelt kérdés

Tehát, németországban lakok 12évesen 6éves koromban apám kiment németbe apa nélkül voltunk testvéremmel és anyával 6évig,

Kiköltöztünk fél éve vagyunk kint, Szeretem a szabadidöm a gép elött tölteni,

Nemrég anya kitalálta hogy függö vagyok és max 2órát ülhetek egy nap a gép elött,(teszem hozzá a gép nekem fontos, elmagyarázni nehéz, de fontos egyszerüen megnyugtat)Max 6 órát ültem a gép elött ez is csak egyszer, vannak akik reggel 8tól éjfélig azt nyomják, mint mondtam kiköltöztünk de otthon sokat jártam le barátokkal, itt is vannak de teljesen más a szitu, (sulyos vagyok kövér de probálok változtatni) Anya sikhülye a teknikához és nem birja elviselni hogy a gép elött ülök...

(Jo tanulo vagyok)

Volt hogy kint voltunk a nappaliba full kusba mindenki és meg elövettem a telefont és leszidott hogy ne telefonozzak mert végre eggyüt van a család pedig mindenki kussolt...

Nem vagyok hisztis tipus ha nem ülhetek ott...

Remélem jön válasz, sziasztok!


2018. febr. 8. 19:45
 1/4 anonim válasza:
Fogadj szót anyukádnak! Napi 2óra gépezés pedig bőven elegendő.
2018. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van anyukadnak, ha ez nyugtat meg, akkor mar regen rossz. Eleg az a 2 ora, foleg, ha van okostelefonod is. Hetvegen esetleg gepezhetsz tobbet, de a napi 6 ora tenyleg nagyon rossz a szemnek is meg fizikailag is ott ulni egy helyben.
2018. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AllorX ***** válasza:
Pár gyors tanács. Ne próbáld agresszívan védeni a te általános játekidődet mert akkor csak még nagyobb ellenállásba ütközöl. Hétköznapi 2,5-3 óránál több nem is érdemes mert ahogy idősödsz ennél több játékidő már eléggé sok programtorlódást fog okozni és hirtelen átállni fájdalmas lesz (tapasztalat). Úgy általánosan úgy tudsz változtatni a helyzeten hogy most elfogadod a szankciókat de pár hét vagy hónap múlva óvatosan kezdj el beszélgetni a dologról. Arról hogy mit mondasz és hogyan abban nem tudok segíteni te ismered az anyukád és ha tényleg szeretnél valamivel többet játszani akkor föl fogod találni magad. Addig is a kieső időt töltsd el valami értelmes és hasznos dologgal amit szeretsz. Olvasás és az állatokkal való aktív, /AKTÍV!/ [ha érdekel kifejtem privátban] foglalkozás általában könnyen megoldható és könnyen megszerethető. Ez azért is jó mert mindkettő rengeteg hasznos élményt tud nyújtani ha pedig már valamelyik van akkor azzal komolyabban kezdesz foglalkozni. Ezekkel olyan fél év alatt egy stabil kompromisszumos megoldást tudsz elérni amikb mindenkinek jó. A nappalis telefonos dologról meg annyit hogy azt mellőzd mert az még szerintem is bunkóság ha nincs rá nyomós indokod (vársz valakinek a bármiféle jelzésére vagy éppen valami fontos ügyet intézel ami ilyen 10-20 perces közbenső várakozással jár).
2018. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anya nem "sikhülye a teknikához és nem birja elviselni hogy a gép elött ülök", hanem az élettapasztalata alapján próbál téged megvédeni a saját hülyeségedtől. Neked tanulásra, barátokra és fizikai mozgásra van szükséged, ezek nélkül beteg és boldogtalan leszel, azt pedig Anya nem szeretné, mert szeret téged. Beszélgessetek el kettesben, őszintén.
2018. febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!