Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piszkálnak a suliba a kis...

Piszkálnak a suliba a kis mellem miatt . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7.es vagyok és elég kicsi mellem van.Az osztályba minden lánynak nagy melle van.Most nem tudom hogy õk érnek hamar vagy én késõn.Ne úgy képzeljétek h semmi mellem sincsen,azért van egy kicsi na de m1.A fiuk az osztályba egyfolytában beszólogatnak.Olyanokat mondanak h nekem nagyobb mellem van meg ilyeneket..és ez nekem megalázó mert mindenki kiröhög..és nemtudom hogy mit csináljak..Ilyenkor vannak ilyen frappans visszaszolások a fejemben de amikor visszaszolok valahogy mashogy hangzik mint a fejemben es én jövök ki rosszul..
2018. febr. 10. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A többi lány is push-up-pal trükközik vagy kitömi, mert félnek hogy őket is célba veszik. Ritka hogy tényleg nagy a melle valakinek, a többség egyszerűen optikailag csal. Két választásod van: vagy beállsz ebbe a sorba (persze nem máról holnapra, mert akkor azért fognak piszkálni), vagy megtanulod elengedni ezt a füled mellett.


Amúgy az osztályfőnöki óra többek között a konfliktusok kezelésére való. Nem kell elmondanod hogy konkrétan miért, de ha jelzed hogy piszkálnak akkor a tanár megpróbálhat hatni a többi gyerekre. De ha nem tud egy problémáról akkor segíteni sem tud.

2018. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na mutasd, mekkora, majd megmondom, tényleg kicsi-e. :)


Egyébként meg nyugodtan mondd meg a következő idiótának, hogy csak a pofája nagy, de szeretne ő ekkorákat fogdosni.

2018. febr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!