Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársaim állandóan avval piszkálnak hogy nincs mellem illetve kicsi. És ez már nagyon idegesítő! Mert nem vok oyan ember aki visszapofázna. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
...
2010. márc. 19. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Hányéves vagy, hányadikas?!
2010. márc. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18 vok és tizenegyedikes
2010. márc. 19. 08:14
 3/9 anonim ***** válasza:
de mekkora az a kicsi??? van mit fogni?:XD na jo, én fiu vagyok s szerintem ne foglalkozz had mondják majd leszálnak rolad, vagy esetleg vágd a pofájukba hogy nekik még akkora sem jut. Én nem tudom, de a nagyokkal jobban lehetne csufolodni, bár mi azt sem tettük soha, hogy minek kell egy lánnyal foglalkozni bármilyen téren??? az ijen fiuk nem érdemelnek egy lányt sem meg
2010. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rájuk, az ő szilikonjuk sokkal rosszabb, mit a te természetes melleid :)
2010. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszike a jó szavakat:')
2010. márc. 19. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg nekik nyugodtan, hogy neked igy tetszenek és kész, másnak a véleménye egyáltalán nem érdekel, főleg nem egy olyan emberé, akinek az okoz örömet, hogy másokat piszkáljon ezzel elnyomva a saját kisebbségi érzését!


De, ha esetleg te is sértegetni akarsz, biztosan ők sem tökéletesek, szóval találj rajtuk valami hibát és nyugodtan te is szóvá teheted! pl.: nagy kiálló füle van. akkora antennád van, hogy még a kinai kisvárosi csatornákat is simán befoghatod vele.


Találsz a neten frappáns beszólásokat, csak keress rá!


Sok sikert!

2010. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi lehet hogy ezt megfogadonm
2010. márc. 19. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:
18 éves létedre megtanulhattál már volna írni, és lesz*rni mások véleményét, mert ha te így érzed jól magad akkor senki és semmi nem vehetné el a kedved!!!Nem kell meghallani az ilyen beszólásokat!
2010. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"nagynak nagy igen a dinnye is, de a kajszi az édesebb" ;)
2010. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!