Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telekom, Telenor vagy Vodafone?

Telekom, Telenor vagy Vodafone?

Figyelt kérdés
Melyikhez érdekesebb menni?

2018. febr. 11. 11:17
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
51%
Én Telekom párti vagyok
2018. febr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
A pletyka szerint a Telenor feladja a magyar jelentétét.
2018. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Inkább Telenor eladásról volt szó, nem kivonulásról.
2018. febr. 11. 12:10
 4/24 anonim ***** válasza:
Én Telekomos vagyok es mivel meg vagyok velük elégedve, rájuk szavazok.
2018. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
20%

A telekom az egy tetű banda, képtelenség tőlük szabadulni, remélem a nekik nyalók is megszívják ugyanúgy, mint én.

itt egy példa:

[link]

2018. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A Telenornál (MyMinute csomag) nincs kapcsolási díj. Érdekesebb ezt választani a másik két szolgáltató feltöltős csomagjai helyett? A telenor van egy árban a vodafone-nal, a telekom kicsit drágább 25ft
2018. febr. 13. 14:38
 7/24 A kérdező kommentje:
*érdemesebb
2018. febr. 13. 14:59
 8/24 anonim ***** válasza:
Telenor, 5500-ért korlátlan net és 50 perc. Ezzel nem tud a másik kettő versenyezni
2018. febr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Telenor: eddig 3 panaszlevelet küldtem.

1: csomagot váltottam.Ügyintézőnek szóltam,hogy a családi csomagot szeretném továbbra is igénybe venni,az az ingyen beszélni a párommal.Persze mondta aktiváljuk.Következő hónapban ki jött egy 50ezres számla,mert még sem aktiválta.

2.Mobil net.Ügyintéző mondja,ha még sem vagyok elégedett a gyorsasságával 6 hónap után ingyen lemondhatom.Szar helyen lakom vagy csak a net volt szar,nem tudom,de használhatatlan volt.6 hónap után vissza mentem lemondani.Nem lehetett csak tetemes ködbér megfizetése mellett.Még másfél évig fizettem a használhatatlan netet,mert az ügyintéző rosszul tudta.

3:Felhívtak telefonon,hogy igaz még van fél évem a hűség időből ,de választhatok egy másik telefont és irjak alá még 2 évet.Gondoltam milyen rendik.Aztán kijött jővő hónapban a számlám,amin 40ezer Ft ködbér szerepelt,indoklás szerint még nem járt le a két éves hűségidőm én még is telefont vettem.

Mi vaaaaan?Azt hittem csak szórakoznak,de nem.

2018. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szerintem a feltöltőssel nem lehet probléma, többet nem fizethetsz mint amennyit beszélsz, mert lefogy a pénzed.
2018. febr. 17. 08:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!