Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wish vagy aliexpress véleménye...

Wish vagy aliexpress vélemények? Melyik megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 17:50
 1/4 anonim válasza:
Ali
2018. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Wish-en kamu felülárazások vannak. Hamisan tüntetik fel az akciót, soha nem létező irreális több tízszeres árról való leértékelésnek adják el azt a terméket, ami a többi oldalon is pont ugyanannyiba kerül, mint Wish-en "leárazva". Az pedig nem jó bizalmi jel, ha egy oldal át akar verni valamiben, hiába nincs probléma a szolgáltatás többi részével.
2018. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem attól fug hogy MIT szeretnél venni...

Én vásároltam mindkettő helyen...

Az ali nagyon drága...

A wish jobb és olcsóbb. Szerintem.

Több dolgot vásároltam a wish rol , pl: dzseki ami különbözik , eltér a fotón és a csomagban levő termek , és reklamálsz vissza terítik az arat.

Érdemes a termek visszajelzést nézni, és mivel Kínából érkeznek érdemes egyel nagyobbat vásárolni.

De nem mindenhol...

Szerszámok, kormos dolgok azaz lámpa, nyomda nagyon jó ár.

Óra ami telefonnal kapcsolatban van , szuper...

Ha kerdesed van szólj...

2018. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Helytelenül írja az utolsó: a wish sokkal drágább, mint az ali. Ez tapasztalat. Nem egy terméket tudnék megnevezni, hogy hol voltak nem is kis különbségek. Csak tudni kell használni a keresőt...

Az, hogy silány minőségi ruha érkezett a képhez képest, az sajnos mindkettő oldalon jelen van... Mindenhol műszálas termékek érkeznek, hiába szép és jó a kép.

Az aliról jött 2 jó minőségű rövid ujjú póló, de a pulcsik nagyjából értékelhetetlen minőségűek, bárhol nézed..

2018. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!