Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elégettem a Kis útmutatót,...

Elégettem a Kis útmutatót, jól tettem?

Figyelt kérdés
Öt éve elégettem a kókleres könyvet ami a Harry Potter paródiája volt, számos oknál fogva. Most ugyanezért elégettem ezt is. A könyvet olyan személytől kaptam, aki nem volt hozzám méltányos. A könyvről tudtam, hogy nem újonnan vette, ami még nem lenne bűn, ha valakinek nincs pénze miért ne tehetné, csakhogy ő másoknak újat vett, így ez kimondottan az én irányomban volt lekezelés. Mondjuk vele azért nincs bajom, nem akarom ezért a túlvilágon tudni, de van rengeteg ellenségem akiket igen, és a Kis útmutató egyfajta eszköz ehhez. Hiszem ettől, hogy a nagyobb ellenségeim mind elhullanak majd szenvedések közepette. Talán olyan körülményeket is előidézhetek, hogy én vehetem el az életüket. Van egy különösen nagy ellenségem, akinek gyerekei is vannak már, akik hiszem, hogy leukémiában meghalnak, és az ellenségem ezt úgy éli meg, hogy ő is olyan rákbeteg lesz, amitől legalább két évet szenved mielőtt meghal. A további eredmények amiket várok, hogy akik jók voltak hozzám, minden rendben lesz velük. Néhány éve volt a Nyugati téri aluljáróban néhány prostituált akik eltűntek, és már akkor a kókleres könyv elégetése után előidéztem őket. Most is fontosak az ottani nők. Hiszem, hogy a Kis útmutató elégetésével mindent elérek, így a lányok a Nyugati térről már nem fognak eltűnni. Nekik idéztem elő a jót. Az ellenségeimnek a legrosszabbat hozom el. Mit gondoltok? Várhatok eredményt?

#Kis útmutató #kókleres könyv
2018. febr. 11. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem troll kérdés akkor te nem vagy normális és aki elolvassa a kérdést annak meg sem kell indokolni hogy miért.
2018. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hozzáteszek annyit, hogy a hamut ami a könyvből maradt, beöntöttem az ELMŰ Sporttelep 417- es számú öltözőszekrényébe, és egy kis csipetet beszórtam a szaunapad alá, mert onnan nem lehet kiszedni, ezért az örökre ottmarad majd. A hamut még nem takarították ki a szekrényből, és ma rá is hugyoztam még a szétégett Kis útmutatóra. Ettől még erősebb eredménye lesz!
2018. febr. 12. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!