Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Geréb Ágnes...

Mit gondoltok a Geréb Ágnes ügyről?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Én hiányolom a szülők börtönbüntetését, mivel nem Geréb Ágnes kényszerítette őket az otthonszülésre gondolom, tehát ugyan olyan hibásak mint a bába.
2018. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%
Emberjogi kérdést csinált a média és a társadalom egy szimpla műhiba perből. Nem helyes, semmilyen formában, ahogy a veszprémi mocsok felmentését sem indokolni az orvoshiánnyal.
2018. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Vállalom a lepontozást de örülök, hogy leállították.

Az otthon szülés nagyon jó gondolat, de sajnos ez az ország nincs még azon a szinten, hogy komplikáció esetén is minden flottul menjen és emiatt jelenleg kockázatos. Ne haljon meg, ne legyen több fogyatékos baba amiatt, hogy vannak akik ezt nem képesek belátni. Amint megteremtik az otthonszüléshez a megfelelő infrastruktúrát egy szavam se lesz ellene, mert attól kezdve valóban döntsék el a párok, hogy nekik mi a jobb.

2018. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
#3 egyetértek, ha az otthonszülés úgy nézne ki hogy kivonul a profi orvos, ápoló, kórház készenlétben ha bármi történik vgay akár helyben ott a felszerelés így bármi van azonnal tudnak reagálni, azt mondanám hajrá, jól hangzik, de így hogy valami random bába okoskodik az anyukának aztán vagy meghal a gyerek vagy nem...
2018. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Azt gondolom, hogy most, hogy ez lezárult, el lehetne kezdeni lecsukni azokat is, akik hibájából kórházban halt meg egy csecsemő. Évente több mint száz ilyen történik.
2018. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Az én gyerekem kórházban született meg, halva... Csak azért, mert nem otthon voltam, hanem kórházban, akkor már minden oké és az orvos széttárhatja a kezét, hogy bocs, ez van? Mindenféle következmény nélkül?
2018. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Várható volt. Túl nagy "biznisz" ez az orvosoknak. Ráadásul, ha ők hibáznak, "összezárnak" és tisztára mossák a kollégát.
2018. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
#4: Azért enyhén szólva is túlzás "random bábának" nevezni Gerébet, tekintettel arra, hogy ő maga is szült négy gyereket és 17 évig dolgozott szülész- nőgyógyászként.
2018. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
úgy hiszem, hogy ugyan a születés természetes dolog, ugyanakkor eléggé kockázatos is, nem véletlenül megy kórházba az ember ilyenkor
2018. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
#6 Részvétem. Igen, kórházi esetnél még nem volt olyan, hogy elítélték volna az orvost. Ezért is fura, hogy Gerébet igen. Nekem másodunokatesóm halt meg kórházban születése után.
2018. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!