Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kicsit hosszúra sikeredett...

Egy kicsit hosszúra sikeredett a kérdésem így nem ide írom ki. Remélem azért érthető a fogalmazásom. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Szóval, ha nem zárom ki az esélyét annak hogy van/vannak az embereknél fejlettebb egyed/egyedek ( hívhatjuk istennek/isteneknek bár ez egy szubjektív fogalom mivel minden hitben más róla/róluk az elképzelés), de nem tudom kimondani egy adott hitre hogy biztosan az létezik a többi hit meg kitalált dolog, magyarul ha nem hiszek egy adott hitben( mivel nincs rá bizonyíték hogy létezik de arra sincs bizonyíték hogy nem létezik, javítsatok ki ha rosszul tudom), akkor miben hiszek? Mi a hitem? Úgy gondolom hogy ez egy nagy univerzum és mi nem ismerjük minden részét így biztos vannak olyan dolgok amiket még nem tudunk, ami még felfedezésre vár.

2018. febr. 12. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az a gondolkodásunk.. mintha én írtam volna. :D
2018. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A hit két oldalú , a vakhit bármibe hazugságba és abban is ami nincs . Az optimális abban amit megtapasztalsz .
2018. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármiben hihetsz, amiben hinni tudsz. Nem kell Istennek hívni, ez csak egy szó. Hívhatod felsőbb erőnek, ismeretlen energiának, Univerzumnak, bárminek. Hihetsz abban is, hogy fel fogják fedezni azt, amiben hinni lehet.
2018. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!