Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suzuki swift 2002 1.3 8v...

Suzuki swift 2002 1.3 8v Leallt a motor es nem indul Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Reggel gond nelkul beindult

Majd kb 2 km utan,álló helyzetben kinyomott kuplungnal leallt a motor

Rogton probaltam beinditani de az onindito nem csinalt semmit csak kattant egyszer

Minden elektromos dolog mukodott(kozponti,fenyszorok,visszajelzok)

Ez utan par oraval pedig beindult minden tovabbi nelkul es mentem is vele par km-t

Aztan lealltam egy parkoloba

Majd 20 perc mulva inditanam es megint nem forgott az onindito.

Mi lehet a gond?



2018. febr. 13. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Elromlott
2018. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az öninditóra nem jut áram az akksitól vagy ha jut is akkor a szénkefe nem adja át a forgómagnak.
2018. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kinyomott kuplunggal történő leállás miatt az injektorra tippelnék, a többi dolog miatt pedig az önindító illetve az oda vezető kábelezés hibájára. Mikor csak kattan, meg kellene próbálni betolni, ha indul, az önindítónál lesz a hiba, ha nem indul akkor egyszerre kezdi megadni magát az önindító és a injektor. Ha odaférsz, segíthet az önindítón egy határozott ütés, de ebből előbb-utóbb csere lesz. Ha régi az akku, okozhatja a hibát a gyengesége és akkor nagyjából semmi nem igaz, abból, amit fentebb írtam.
2018. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!