Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Angliába egy 4 tagu családnak mennyi körübelül a viz számlája egy évre?

febr. 13. 18:08  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
KRISZTIAN HORVATHmor nevű felhasználó válasza:

Szolgaltatotol es counciltol fugg. Ha nincs vizorad, Elmbridge coucil £62.00 egy harom tagu csaladnak/ho, 2szoba nappalis lakasban.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/5Időpont febr. 13. 20:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm

# 2/5Időpont febr. 14. 19:32 Privát üzenet
Mi 3 havonta fizetünk olyan 300 körül.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 14. 19:55 Privát üzenet
Én 38 fontot fizetek havonta. Fele lenne, de van kertem, ezért duplát fizetek. Északabbra lakom, Manchester környékén.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 16. 20:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

38£ az nagyon jo. Nekem 1 éves számlát küldtek 1500£ és egy kis lakásba lakunk.én is manchester környékén lakok. Mindenkinek köszönöm a választ 😊

# 5/5Időpont febr. 17. 02:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ciki ha itthon 15 éves fiú létemre itthon főzök sütök egyedül a családnak?
Van egy 1000 öl földem és be szeretném vetni krumplival mennyi vetőmag kéne hogy eltudjam vetni? És mennyi pénzt van rajta köröbelül? Körübelül mennyi kilogramm lenne rajta?
Mi annak a számnak a címe amiben az énekes hangja hasonlít Rick Astley-re? Lehet hogy ő énekli bár én tőle nem találtam meg . Amit halottam nem helyesen halottam de valami...
Körübelül hányadik részben jön össze Kilari és Hiro?
Egy átlagos ajtónyílás téglával való befalazásához körübelül mennyi habarcs kell?
Tudj körübelül mennyi kártérítés jár ételmérgezés miatt? Ha lejárt szavatosságú étel miatt betegedett le az alany?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!