Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Filmek, sorozatok?

Filmek, sorozatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnátok nekem filmeket, vagy sorozatokat írni, egy kis ismertetővel? Kedvem lenne nézni egyet, csak fogalmam sincs, melyiket lenne érdemes.

2018. febr. 14. 17:21
 1/4 A kérdező kommentje:
13/L ;)
2018. febr. 14. 17:22
 2/4 Labeo válasza:

Szia!

Nekem a kedvencem ennyi idősen az Anubisz házának rejtélyei voltak.

Ilyen sulisokról szól, akik rejtélyeket oldanak meg de nagyon érdekes, és vicces, ráadásul fent van az összes része a neten 😃

2018. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én 13 voltam amikor elkezdtem. És azóta ez lett az egyik kedvenc sorozatom.

Pretty Little Liars

A főszereplő négy, kb.17 éves lány, akiknek az egyik barátjuk eltűnik, majd egy év múlva előkerül a holtteste. A lányt megölték és a rendőrség keresi a gyilkost, ezzel egy időben pedig a lányok SMS-eket, és e-maileket kapnak egy ismeretlentől, aki mindig –A.-ként szignálja fenyegetéseit. Eközben a lányok sok mindenre rájönnek, kiderül, hogy sok emberben nem bízhatnak, közben a saját kis titkaikat is őrizgetik. Azonban ez a bizonyos A mindent tud, figyeli őket. Szinte az összes szereplő gyanúsítottként is felmerül. Aztán kiderül, hogy A nem egyetlen személy, de ez csak tovább bonyolítja a dolgokat. Amikor közel kerülnek A személyazonosságához, valahogy mindig elintézik, hogy a lányok ne tudjanak meg semmit. Azonban ők mindenképp fényt akarnak deríteni arra, hogy ki ölte meg a barátjukat, Alisont.

2018. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Riverdale

A sorozat a Riverdale nevű kisváros életébe enged bepillantást egy egész várost megrázó, tragikus esemény után. A közelmúltban rejtélyes módon elhunyt Jason Blossom, az iskola egyik népszerű diákja. Az idillinek tűnő kisváros sötét oldalával ismerkedhetünk meg, ahol mindennaposak a hazugságok és a rejtélyek. A középpontban Archie Andrews és barátai állnak.

2018. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!