Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság hogyan lehet bevonuln...

Manapság hogyan lehet bevonulni ktonának?

Figyelt kérdés

Sokan mondják h jó lenne nekem mert jó a kiállásom fizikumom és persze engem is érdeklne a dolog de nem tudom hogy hogy működik.

Hivatásos katonának menjek vagy már irányból közelítsem meg ?? Mennyi a fizetés ?? Tanácsokat, Ötleteket, személyes tapasztalatokat szívesen fogadok. Köszönöm a segítséget előrre is. Ui.: 22 éves vagyok.



2018. febr. 15. 11:14
 1/2 Bubuka508 ***** válasza:
Mivel már megszüntették a kényszersorozást, így a hadsereg ma már csak önkéntesekből és hivatásosokból áll. Ezért neked kell bemenned valamelyik toborzóirodába, ott érdeklődj. Ott konkrétan megválaszolnak mindenre.
2018. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 benike42 válasza:
Csak Szerződéses lehetsz. Fizetés attól függ hogy milyen iskolád van. Jó dolog én nagyon bírtam :) Toborzó irodába érdeklődj
2018. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!