Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy nő létemre...

Hogy lehet hogy nő létemre nagyon szeretem a shounen animéket?

Figyelt kérdés
a legtöbb anime amit megnézek az shounen vagy hasonló pl dragon ball, naruto, és sok más. és a lány ismerőseim nem szeretik ezeket legalábbis nem nagyon én meg nagyon naaagyon szeretem az ilyeneket pedig pl az akciófilmeket nem szeretem :D és még magam sem tudom hogy miért?

2018. febr. 15. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is a shounen-eket szeretem a legjobban pedig én is lány vagyok :P
2018. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, és ezeket nézem. Filmből, könyvből is akció, fantasy, horror stb. Nincs ezzel semmi, szerintem azért van, mert sokkal érdekesebb, izgalmasabb és akció dúsabb, mint mondjuk egy romantikus anime vagy stb. Valljuk be, sokkal intenzívebben lehet szórakozni egy jó naruto részen, mint mondjuk egy romantikus szösszeneten, amit max megkönnyezünk, nevetünk rajta, de aztán el is felejtjük.
2018. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D egyetértek XD
2018. febr. 15. 23:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Oké, akkor íme az ellenpélda: én. :D Férfi létemre egyfelől shoujo rajongó vagyok, imádom a kamasz romantikus animéket, harmincas férfiként. :)

És egyáltalán nem felejtősek! Ao Haru Ride, Kimi ni Todoke...


Egyetlen műfaj untat engem halálra, az a shouen. De hát ízlések és pofonok, meghagyom nektek, lányok, a kamaszfiús tömény csihi-puhit. :D


Nézek amúgy krimit, vígjátékot, ecchi-t, fantasy-t, scifi-t és thrillert, horrort és még guro-t, hentai-t is. De leginkább lélektani műveket, és drámákat.


Csak shounen-t ne kelljen... Kivétel az Accel World, azt szerettem, de csak a scifi miatt, és a változatos karakterek okán.

2018. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Az FMA-t se szereted? Pedig arra nem mondhatod, hogy rossz vagy unalmas :D
2018. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző, inkább csak egyes részeket láttam Naruto-ból, Pokemon-ból, InuYasha-ból stb, tehát amely animék több-kevésbé shounen-ek alapvetően.


Szóval egyelőre nem fogott meg a shounen, konkrétan a tömény harcolás engem untat. Lehet adott esetben véres jelenet, lövöldözés, harc stb, de inkább seinen-ként, tehát legyen kevesebb harc, de több pszichikum és mély mondanivaló, mint pl a


K-Univerzum:


K-Project

K - Missing Kings

K - Return of Kings


Ennek bár nincs különösebb története, de van hangulata ,és kiváló cgi grafikája. De e kérdéshez a lényeg, hogy ez inkább seinen, mert kevés harc van benne, több a mélázó, hangulatos jelenet benne.


Vagy pl seinen a


Gunslinger Girl,


ennek első évadát nagyon tudom ajánlani, kb a műsoridő felében lövöldöznek benne kislányok, de másfelől -és ez a hangsúlyos benne- erősen lélektani dráma, a gyerekek és felügyelőik viszonyáról, a kislányok lelkiállapotáról, lelkivilágáról szól, beleértve a macival való játszást, a lányregényekről való beszélgetéseiket is - két lövöldözés között.


A "Fullmetál"-okból viszont egyetlen részt se láttam, így nem tudok arról semmit mondani.

2018. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!