Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te mit reklámoznál?

Te mit reklámoznál?

Figyelt kérdés

Média órán kaptuk a feladatot hogy készítsünk reklámot valamiről.

De semmi ötletem. Te mit reklámoznál?

Lehet kitalált tárgy is.



2018. febr. 15. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Megjelent a gondolatolvasó szemüveg! Bármilyen közegben használható, praktikus tárgy, amely a felvétele után azonnal kianalizálja a kiválasztott embert! Nincs több hazugság, bánat, kitaláció. Ön ezzel az eszközzel bárkin képes lesz átlátni! Most választható goth és steampunk kerettel, ha azonnal felkeresi weboldalunkat cserélhető színes lencsét ajándékozunk önnek, két szemüveg rendelése esetén! Ne hagyja ki, gondolja ki!

Az ajánlat a készlet erejéig értendő, a készülék használatakor kiderülő igazságért nem vállalunk felelősséget.

2018. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb valami szolgáltatást reklámozni.

Például fuvarozó cég, egyedi bútor gyártás stb. Ezekhez rengeteg dolgot találsz az interneten, hirdető újságokban.

2018. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam valahol egy cikket, ertelmetlen talalmanyokról. Az egyik ilyen volt, a papírrepülő reptető. Na, ennek kellene valami "ütős" reklám...
2018. febr. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!