Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hazudik?

Szerintetek hazudik?

Figyelt kérdés

Ha valaki "hát"-tal kezdi a mondatot vagy mikor igent mond de a fejet razza hogy nem vagy mikor nem a szemedbe nez az illeto hazudik ... mint pl.: [hat el aludtam es azert nem mentem el] vagy mondjuk ha azt mondja az illeto hogy en is szeretlek de egy kicsit eppen csak egy kicsit meg bolintja vagy meg razza afejet oldalra


Remelem erthetoen le birtam irni



2018. febr. 15. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

hááát, nem is tudom...

"igent mond de a fejet razza" - akkor bolgár

"nem a szemedbe nez " -ez egy kicsit gyanús mindig

"en is szeretlek"- ez minden egyes esetben meg kell érezni

2018. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt így nehez megmondani. Én itt a GYK- n is sokszor kezdek így egy mondatot, de nem azert mert hazudok. Ez talan rossz szokás, de van.
2018. febr. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, ami a többit illeti: 1. Igent mondas fejrázással: ilyennel eddig nem nagyon találkoztam. 2.Nem nez a szemedbe: ez rendszerint "gyanús", de ebben az esetben sem törvenyszerű,.hogy hazudik. Itt a GYK- n is volt már olyan kérdező, aki arról panaszkodott, hogy amikor beszelget valakivel, nem tudja normalisan tartani a szemkontaktust.
2018. febr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szemén látszik és a száján ha igen. Ha nagy dologban hazudik akkor a homlokán is mert izzad. Ha elhiszi amit mond akkor nem fogod látni rajta.
2018. febr. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Igent mondas fejrázással" 3-as ! a bolgárok fordítva használják, mint mi és mindenhol máshol: igennél fejrázás nemnél bólintanak - nagyon vicces velük beszélgetni:))
2018. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!