Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a folyton...

Mit csináljak, ha a folyton leesnek a fogamról a fogszabályzó tappancsaim?

Figyelt kérdés
Míg a régi orvosom volt, addig minden rendben volt, sosem estek le. Aztán elment szülési szabadságra és kaptam egy új orvost, aki felragasztott még két tappancsot a leghátsó fogaimra. De az a kettő folyton leesik. Mindig megyek vissza, hogy vissza rakja, de másnapra mindig leesik, pedig semmi keményet nem ettem. Nem tudom ilyenkor mit kéne csinálni? Anya már bement szólni emiatt, de csak azt a választ kapta, hogy beszéljen az orvossal. De hiába beszél attól még nem fogja jobban felragasztani ha egyszerűen nem tudja. És sajnos nem magám orvoshoz járok nem tudom h lehet e orvost váltani...
2018. febr. 17. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos így többet felszámolhat az egész kezelésért a ragasztások miatt. Lehet tényleg másik orvos után kell nézni.
2018. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!