Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik e olyan program ami a...

Létezik e olyan program ami a számitógép képernyön megjelenő képet úgy el tudja menteni, hogy az a vele összeköttetésben lévő kültéri kamerák képét rögzitő merevlemezen ne kimásolásként jelentkezzen?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ennek fuss neki mégegyszer, mert tök értelmetlen.

Feltételezi maga a kérdés, hogy láttál már számítógépet, de azt is, nem használtad soha.

A kamerák képét lehet rögzíteni merevlemezen, más háttértárolón, s ahhoz nem kell megjelennie sem a monitoron. Nem a képernyőképet rögzítik.


Más:

A képernyőkép rögzítése álló kép esetén csak egy gombnyomás (Print Screen gomb). Ekkor az a pufferbe kerül, s egy képek kezelésére alkalmas program segítségével. El lehet menteni.


Más:

Mit értesz azon, hogy nem kimásolással történik?

Az élő kép folyamatos, valós idejű rögzítéséről lenne szó? Másoláson én létező állomány megtöbbszörözését értem. Szóval ezt tisztázni kellene.

2018. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit akartál privátban, de az ugyanolyan értelmetlen, mint a látható kérdésed.


Ha nem tudsz hozzáférni a rendszerhez, akkor hogyan akarsz bármit is tenni?


És ha látod, mire mész vele?


Csak hivatalosan telepített térfigyelő kamera láthat közterületet. Magánszemély nem helyezhet ki így semmiféle kamerát.


Jelentsd fel, ha gondolod.

2018. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!