Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szurja a szemem a kontakt...

Szurja a szemem a kontakt lencse, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Mindig, allandoan szur, tiszta voros lesz tole a szemem es faj. Valakinek volt hasonlo? Ti mit tettetek, hogy ez elmuljon? Nem szeretnem csak a szemuvegemet hasznalni!

2018. febr. 21. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másfajta lencsét mert ezek szerint ezt a fajtát nem bírja a szemed. Én is vagy 3 féle márkát kipróbáltam mire megtaláltam azt ami tökéletes és észre se veszem.
2018. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nekem is ez mar a harmadik vagy negyedik fajta es mindegyik ezt csinalta
2018. febr. 21. 18:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor akár az is lehet, hogy egyáltalán nem birja a szemed a lencsét, sajnos előfordulhat :(
2018. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyaron megnezetem... remelem, hogy nem ez a baj
2018. febr. 21. 20:57
 5/9 anonim válasza:
Műkönny? Nekem is szúrkált az elején, de már kezd hozzászokni a szemem. Amúgy lágy,vagy kemény lencsét hordasz? Nekem kemény van, többen is mondták,hogy váltsak lágyra,mert az nem szúr. Énekes :) mit tettem? Igazából semmit nem tudtam... Idővel mintha hozzászokott volna a szemem. Viszont figyelj oda a tisztítására!
2018. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Érdekes*
2018. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eloszor par evig lagyat hordtam, most egy eve atalltam kemenyre... tisztitani szoktam, de mar a legelso hasznalat utan faj a szemem
2018. febr. 23. 06:30
 8/9 anonim válasza:

Aha,sejtettem hogy kemény... Nekem csak az idő segített. Az elején nem is tudtam a kettőt egyszerre hordani,mert mindig irritalta valami,es ha az egyik elkezdett szurni,egybol kezdte utana a masik is... Ezert ugy dontottem,hogy csak a rosszabbik szemembe rakom be,mert az a lenyeg (rosszul tettem). Aztan egy idő után meguntam,es elkezdtem hordani mindkettot. Pár hónap után nekem hozza szokott, persze,most is előfordul,hogy valami miatt hirtelen borzalmasan elkezd szúrni,de ritkabban. Szerintem beszelj az orvosoddal, de az enyem személy szerint semmit nem tett az ugy erdekeben, sőt,mikor megemlítettem neki a lagy lencset, ellenkezett vele. Szerinte ugyanis a lagy lencsehez hamar hozzaszokna

a szemem,mert "nem irritálja",viszont nem javitana annyira a szemem,mint a kemeny. Hozzateszem, kemény lemcse mellett is vegig romlott a szemem.Az pedig,hogy nem irritalna a szemem, miért baj,mai napig nem tudom. De hatha a te dokid normalisabb. :)

2018. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem o ajanlotta a kemeny lencset, de nyaron ujra elmegyek hozza (elobb nem tudok), akkor majd rakerdezek
2018. febr. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!