Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, a pénz megér...

Ti mit tennétek, a pénz megér ekkora távolságot?

Figyelt kérdés

Németben dolgozok 2 éve sofőrként kisteherauton. Kb. 8km-re van tőlem a munkahely és keresek netto 2000-et mindennel együtt. H-P plusz két rövid szombat

Kaptam másik munkalehetőséget jelentősen több pénzért, és nem tudom, hogy elvállaljam-e, nyilván ezt nekem kell tudnom, de érdekel, hogy ti mit gondoltok erről!

Szoval itt kb 2600-2700 nettót lehetne keresni pékteherauton, viszont sajnos 60km messze van tőlem..

A munka annyiban rosszabb, hogy éjszaka 1-re jársz kb, és a szombat is hosszabb, mint ahol most vagyok.


26 éves vagyok, és pénzt keresni jottem ki, házra gyűjtök, viszonylag ujabb autora, máskülönben nem vonz Németország, szóval amilyen hamar lehet, én lépnék innen haza a családomhoz, és ez a másik melóhely, meggyorsítaná ezt az időt.

Csak tartok az új melótól, hogy bejön-e, milyen gáz lesz ilyen messze bejárni dolgozni, meg itt ahol vagyok már nagyon megszoktam a dolgokat, és nehezen barátkozok az újjal..


2018. febr. 21. 17:10
 1/1 anonim válasza:
Ha en lennek a helyedben akk en nm vallalnam el az uj munkat.
2018. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!