Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem egy ford focus (2005)...

Focus26 kérdése:

Nekem egy ford focus (2005) mk2 1.6 ti-vct tipusu autom van. (Benzines) ?

Figyelt kérdés
nemreg lett benne cserelve a kuplung mert elkezdett csuszni. Mar nem csuszik viszont elegge fent fog a kuplung. Ha valakinek van ilyen tipusu autoja es tudna valaszolni h ez nala is igy mukodik e vagy valakinek van valami logikus magyarazata? A valaszokat elore is koszonom.
2018. febr. 22. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kopott a kuplung.
2018. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit cseréltek ? Komplett kinyomó részt is vagy tárcsát ? Lehet állítani is , vissza vinném mert az alsó 4ed 3ad résznél kell fognia .
2018. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mar gyanitom csak tarcsat cserelt... vissza vittem mar. Azt mondta h a fo munkahengert kell kicserelni. De ha az rossz akkor az teljesen mashogy jelentkezik. Szoval tuti nem az a gond. Egy masik autoszerelo (tenyleg jo autoszerelo xe azt nem tudom h a kuplungokhoz mennyire ert) pedig azt mondta h ez normalis h fent fog. Az o opel zafiraja is ilyen. Es h nagyon finom a kuplung jol mukodik. De engem akkor is idegesit.
2018. febr. 23. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!