Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvehetem személyesen a...

Átvehetem személyesen a postán kapott csomagom?

Figyelt kérdés

Jött ma egy csomag, de nem voltam itthon. Kaptam egy értesítőt, hogy

A kézbesítést ismételten megkísérlem:

2018 02 26 12-14óra között

A küldemény kézbesítésével kapcsolatban az alábbi telszámon egyeztethet:

xxxxxxxxxx

Az átvételre jogosultak köréről, továbbá az átvételi jogosultság és a személyazonosság igazolásáról a Postai szolgáltatások ÁSZF-ből és a posta.hu oldalán tájékozódhat.


Na most nekem ebből nem derül ki, hogy átvehetem-e személyesen, vagy majd hétfőn küldik. Esetleg valakinek szólnom kell, hogy én mennék érte személyesen?


2018. febr. 23. 17:54
 1/3 anonim válasza:
Persze átvehet személyesen azon a postán amit az értesítőn van, de ha nem mész érte akkor kihozzák 26. De ha mész a postára, vidd az értesítőt és az irataid.
2018. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, nincs is rajta, hogy hol lehetne átvenni. Logikus a "nagyposta" lenne, de mivel nem írja így valszeg ez nem átvehető.
2018. febr. 23. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Alapesetben ha olyan a csomag amit kétszer kell megkísérelni kézbesíteni akkor nem,másik telephelyen(csomagbázison)tárolják őket ami nem feltétlenül van a kerületi/városi főposta épületében/ környékén.Csak második kísérlet után viszik a letéti postára.

Elvileg azon a telefonszámon meg lehet próbálni egyeztetni hogy ássák elő a raktárból a csomagot és szállítsák át a letéti postára de az lehet hogy + 1 nap mert lehet hogy csak annyit tesznek hogy ugyanúgy odaadják hétfőn a kézbesítőnek a csomagot csak szólnak neki hogy ne vigye ki a címre hanem kocsikáztassa meg és ha majd este úgyis megy a többivel a letéti postára akkor majd adja le,tehát te ígyis-úgyis kedden veheted át ha hétfőn nem leszel otthon.

2018. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!