Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szolnokon hol van valami...

Szolnokon hol van valami nagyobb lebetonozott placc vezetni tanulni?

Figyelt kérdés
Apukámmal szertném elkezdeni a vezetést, de egyikünk se tud olyan helyet ahol el lehetne kezdeni :(
2018. febr. 24. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a legjobb a family center (obi-auchan-stb) parkoló.
2018. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A family center környéke tényleg jó. Esetleg én például azt mondanám, hogy Szandaszőlős - Rákóczifalva között van a tenyősziget (nézz utána merre van) én ott vezettem először. Ha már ott van menjetek le, van egy sétáló út a gázon, nagyon szép tud lenni.

Vagy még Szandán (Ószandán) mezőgazdasági úton (Szandai lovarda felé) kutya se jár, ott is próbálkozhatsz, egy egyenes elég hosszú szakasz.

2018. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat^^
2018. márc. 2. 19:39
 4/4 anonim válasza:
Vagy esetleg Zagyvarékason,van a híd aztán a gát és utána az első lehetőségnél lefordulva van egy egyenes útszakasz aztán van benne egy kanyar és elvisz egy kis placchoz ott aztán senki nem zavar elhiheted.Bár nem tudom mostanában milyen állapotban van,rég voltam arra.
2018. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!