Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Degu vagy hörcsög?

Degu vagy hörcsög?

Figyelt kérdés

Nem tom eldönteni melyik legyen olyan édes mind a kétő! Nekem az a lényeg ,h okos, kedves, kézhez szoktatható és izgalmas legyen.

Azt tudom ,h a degut nem lehet egyedül tartani de én mondjuk úgy akarnám. Sokat foglalkoznék vele! De azért egy normál életet szeretnék ,h azért ne ne tudjak a házból se kimozdulni.

Szerintetek melyik legyen? Indokoljátok is léci!



2018. febr. 25. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindkettő, de a degut jobban szerettem.
2018. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a hörcsög éjszakai állat.

nem is értem, hogy miért háziasították, mikor már ott volt pl a tengerimalac

2018. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek hülyeség egyedül tartani a degut?
2018. febr. 25. 18:39
 4/5 anonim válasza:
Igen, az mivel társas állat. Szerintem legyen törpehörid, nagyon cukik! És amúgy nem is olyan hangos
2018. febr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! A degu nem tartható egyedül, társas állat, legalább egy azonos nemű társra van szüksége. Egyedül nem lesz boldog, hiába foglalkozol vele, nem tudod pótolni a fajtársa hiányát. Úgy pedig nem sok értelme van állatot tartani, hogy eleve tudod, hogy nem tudod biztosítani a minimális feltételeket a tartásához. Höri tartható egyedül. Ez a hörimentés oldala, itt hiteles infókat találsz a tartásukhoz: [link]
2018. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!