Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon, nagyon szeretnék egy...

Nagyon, nagyon szeretnék egy hörit, de a szüleim nem engedik! Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Most van egy kígom és egy a hugomnak is van két kutyánk ,ilyen család kutyák (mindenkié) apukám foglalkozik velük. Volt egerünk a hugomnak hörie is . Én most nagyon ,nagyon szeretnék egy dzsungi hörit de nem engedik azzal az indokkal ,hogy úgyse foglalkoznék vele. Ez nem igaz ,azt is mondtam ,hogy én fizetem ,kinéztem neki cucokat még nevet is néztem de azt mondjá ,hogy nem. Nagyon kéne a seggitség ,hogy vegyem rá őket?

12/L



2018. jan. 21. 17:39
 1/7 A kérdező kommentje:
*kígyom
2018. jan. 21. 18:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az a kigo? Kígyó akar lenni. Akkor azért, mert kígyó eledel lenne. Az előző egér, hörcsög is így járt mi? :)
2018. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem nem azért kéna

Én a hörcsögöket alapból jobban szeretem mint a kígyokat

Nem etetném meg vela

2018. jan. 21. 21:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor voltak egereink összesen 19volt mert az egyik pár összejöt és én imáttam őket amikor eladtuk őket is úgy adtuk csak oda bárkinek ,hogy NEM KÍGYO KAJA
2018. jan. 21. 21:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Összejöttek=kicsinyeik lettek
2018. jan. 21. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak hülyéskedtem ám. :)
2018. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok :)
2018. jan. 22. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!