Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10 éves fiú vagyok. Mit...

10 éves fiú vagyok. Mit csináljak ha unatkozok? (Nem rajzra vagy kézműveskedésre gondoltam)

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olvass, sėtálj a kutyával, segíts a szüleidnek,tanulj stb stb
2018. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2018. febr. 26. 15:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves Emil! Amikor olyan idős voltam, mint te most, akkor egyszer azt mondtam: Unatkozom.

Apukám azt mondta: Unatkozni csak a hülye szokott.

És hogy hogy nem azóta soha nem unatkozom:))


A te életkorod legizgalmasabb könyve: Defoe Robinson - az első pár oldalon túl kell jutni, az nem annyira jó. De utána! Mit tennél, ha egy lakatlan szigetre kerülnél? Mit vinnél magaddal, ha csak 7 egyszerű, nem elektronikus tárgyat vihetnél?

2018. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösz neked is a válszt ☺☺☺
2018. febr. 26. 15:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Vannak könyveim csak már elolvastam őket
2018. febr. 26. 15:52
 6/11 anonim ***** válasza:
iratkozz be a könyvtárba -> Robinsont kiveheted
2018. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Keress valami kalandos játékot a neten; amúgy vannak ilyen könyvek is; hogy ilyen szerepjátékos, és hogy van egy karaktered; és akkor le van írva, hogy mi történt vele, és akkor le van írva két választási lehetőség, hogy te mit csinálnál ebben a helyzetben. Ha ezt meg ezt csinálnád, akkor lapozz a 72. oldalra, Ha pedig viszont ezt csinálnád akkor lapozz a 103.-ra ,és ott ugyanígy folytatódik. Vagy memória-kártyázzál; vagy nézzél filmet, vagy írjál új saját filmnek forgatókönyvet; vagy olvass blogokat a téged érdeklő témákban; vagy építs hóembert,nálunk még van hó; vagy varrjál magadnak egyedi pólókat; ja de ez kézműves; akkor nemtom; keress valami kisállatot, és neki dumáljál; vagy nyomtass ki egyedi füzetborítókat; egyik osztálytársam anno pl magazinok címlapjaiból csinálta. Vagy simán csak menj el sétálni, ott majd sok impulzus ér, hátha addig megjön az ihlet:) Vagy nézz szét milyen új videóklippek vannak, melyek alkotják aktuálisan a top 10-es, top 40-es , stb slágerlistákat; hajtogassál papírrepülőt, és azokat dobáld, vagy dekoráld ki velük a szobádat, de az is kreatív tevékenység; de ki is festheted; oda nem kell annyi kreativitás; esetleg nézzél előadásokat a neten; vagy csak úgy ugrálj, mert vicces, vagy próbálj netes koreográfiákat leutánozni;
2018. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért unalomra elég sok megoldás van: olvasás, rejtvényfejtés, filmek, vagy épp a neten is lehet mindenféle kvízeket tölteni, stb. A kérdés az, hogy mi az ami érdekel.
2018. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Könyvtárban meg azért szamtalan jó könyvet találhatsz, amit még nem olvastál.
2018. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sudoku
2018. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!