Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is igénytelensé...

Ez szerintetek is igénytelenségnek számít?

Figyelt kérdés
Ma reggel azt mondták nekem , hogy milyen igénytelen vagyok csak mert a vajazós késen hagytam egy kis vajat ezért azt mondták rám , hogy igénytelen vagyok most vagy az én felfogásommal van baj vagy annak aki mondta nekem ....?
2018. febr. 27. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nem vagy túl igényes ha az egyéb/egyéb kategóriában tetted fel a kérdésed.
2018. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltételezve, hogy nem "direkt" csináltad, én ezt legfeljebb figyelmetlenségnek nevezném.
2018. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem direkt csináltam meg egyébként se szoktam rajta annyit hagyni hogy még negyed kenyeret meg lehessen vele kenni...
2018. febr. 27. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Hát, ha már úgy írod, hogy amúgy sem "szoktá" rajta annyit rajtahagyni, az már arra utal, hogy nem egyszeri esetről van szó. Úgy viszont már igen, lehet akár igénytelenségről is beszélni.
2018. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!