Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igénytelenségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igénytelenségnek számít teltebb/duci lánnyal lenni, ha én nem vagyok mackós?

Figyelt kérdés

Régen társkeresőztem, akkor akik szimpatikusak voltak általában kicsit husisabbak voltak, de volt köztük aki eléggé duci volt (azért nem 120 kilósra kell itt gondolni!).


Az exem eléggé duci volt, viccelődtek velem ismerősök, hogy nekem az ilyen alak jön be, persze nem bántóan, de ugye odamondogattak.

Miután szakítottam páran megjegyezték, hogy "lehetnék igényesebb is párválasztás téren, ne adjak ennyire alá".


Nekem meg van mit keresek egy lányban, a teltebb alak meg vonzó számomra és előny.

Nem nagyon érdekel mások véleménye abban, hogy mi alapján választok párt.

Most viszont kikérném a ti véleményeteket, hogy mit gondoltok erről a dologról?


Itt azért ne a nagyon durván elhízott, meg igénytelen lányokra gondoljatok...


Mellé tenném a saját paramétereimet is: 173 centi magas, 68-70 kg, nagyjából vékony, átlagos alkatú vagyok.


24F



2017. ápr. 27. 07:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%

Az az igénytelenség, hogy mások véleménye befolyásolja a párválasztásodat.

Neked mindegy, hogy kivel vagy, csak a haverok ne szóljanak be és nekik bejöjjön?

2017. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Az igénytelenség meg a pár kg plusz, az nem ugyanaz.
2017. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem is értem ez miért számít igénytelenségnek?

A duci nők ugyanúgy lehetnek kívánatosak, igényesek.

2017. ápr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem ártana, első körben saját magaddal tisztába jönni és nem másoknak választani magad mellé párt. A másik, nem kritizáljuk a másik választását. Nekem is a teltebb nők jönnek be. A barátomnak meg a pálcika nők. Soha, egy szóval nem kritizáltuk egymást, párját, választását. Sok mindennel lehet viccelődni, ezt viszont lazán, bunkóságnak tartom.
2017. ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

senki nem volt bántó, nem zavart, hogy poénkodnak, amikor ismerkedtem akkor sem érdekelt, hogy mások mit szólnak hozzá, meg nem is hagyom, hogy ők döntsenek helyettem

csak az exem is kérdezte tőlem, hogy nem szégyenlem e őt, meg hogy ilyen barátnőm van...

szerintem egyesek felfújják ezt a dolgot...attól, mert valaki telt még nagyon is lehet vonzó, sőt régen ez volt a női ideál

am meg a haverok és az én ízlésem között elég nagy a különbség :D szóval külsőre nem nagyon lesz közös metszet és nem is erre törekszem!


ha kikérem valaki tanácsát elvárom, hogy őszinte legyen még akkor is ha negatív a véleménye!

szóval amikor a haveromat megkérdezem, hogy mit gondol valakiről és ő negatívan jellemzi, akkor azt is elfogadom

2017. ápr. 27. 08:16
 6/31 anonim ***** válasza:
10%
Ducinak lenni igénytelenség. Kövérnek lenni még inkább az. Ráadásul az összes ilyen csaj tudja is ezt magáról és eléggé agresszívan is reagálnak ha ezt szóvá teszed nekik: jönnek azzal hogy egy férfi kedvéért ők nem fognak megváltozni, jönnek az önmagunk elfogadása baromsággal, jönnek minden kifogással csak egézségesen ne kelljen élniük. A te korosztályodban kifejezetten szégyenteljesnek számít az, ha egy nőn túlsúly van. Ugyanis a nők ekkor élik fénykorukat, ekkor a leggyorsabb az anyagcseréjük, ez életük legaktívabb szakasza. Aki képes annyit zabálni hogy két vállra fektesse a csúcsformában lévő testét, annyira hogy egy duci sz.ar legyen belőle az arra sem érdemes hogy a szerveit eladják egy kereskedőnek.
2017. ápr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem igénytelenség...az igénytelenség inkább a nem fürdésnél, rothadó, fekete fogaknál, a bűzlő szájszagnál és a szellemi hiányosságoknál kezdődik.Ez sokkal rosszabb, mint a felesleges 20 kiló.

A haverjaid meg valószínűleg a Playboy-ra maszturbálnak.

2017. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem jönnek be a duci lányok, DE ha neked igen, az önmagában nem igénytelenség, mint ahogy egy duci lány sem igénytelen feltétlenül..láttam én már igénytelen vékony csajt...
2017. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#6:

legjobb barátom 109 kiló volt, most asszem 90 körül van, elég nagy darab, mackós alkat (nem dagadék izmos is!)

az exem ugye eléggé telt volt

és mindketten elég kritikusak voltak a teltebbekkel, leszólták őket, holott ők is azok...de ahogy tapasztalom sok átlagos, vékony csaj és srác is leszólja a teltebb alakot, de itt nem a 120 kilós elhízott csajokra kell gondolni...


exemnek hasonló alakja volt, csak nagyobb hasa és melle:

[link]


és a nála kevésbé teltebb lányokat is leszólta...és mint mondtam megkérdezte tőlem is, hogy mit gondolok erről, meg sokszor kérdezte, hogy ez vagy az a lány szerintem dagadtabb e mint ő...kb így is kérdezte...


igaz amit én keresek egy lányban az a nagyon kedves belső, vele minden téren nagyon mellé fogtam :D de szűz volt és első kapcsolata voltam, szóval minden téren tapasztalatlan volt, inkább havernak tekintett kb...szűz is maradt 8 hónap járás után


legközelebb remélhetőleg sikerül kifognom egy normális csajt :D

csak ez az egész elgondolkodtatott, hogy most akkor tényleg bennem a hiba, vagy mások látják rosszul a helyzetet...


ő nem igénytelenség miatt hízott el, hanem hormonok miatt, persze ha akart volna tehetett volna érte többet, de otthon tornázott, pl a feneke elég izmos volt :)


#7:

van akinek a fiús lányok jönnek be, van akinek csak a vékonyak...szóval változatos a felhozatal...én meg vagyok a palettán az akinek vonzó a teltebb alak :)

2017. ápr. 27. 08:38
 10/31 anonim ***** válasza:
18%

Miért érzem azt, hogy itt a dagadt nőket éltető válaszadók dagadt nők? :)

Igen, egy nőnél igénytelenség, ha kövér, mert sz.rik rá, hogy néz ki, mindenki ugrálja őt körbe annak ellenére is, hogy egy lusta disznó.

És előbb csatlakozik egy feminista szervezethez, meg kezdi utálni a férfiakat, minthogy elmenjen futni, kondizni, stb.

2017. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!