Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a képről?

Mi a véleményetek erről a képről?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 27. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A madarak alapján a Sweet Lullaby jutott eszembe. (Imádtam azt a képregényt, amíg még rendszeresen frissült). Jó rajz, bár hiányolom belőle a személyiséget, ami pl. a Sweet Lullaby-ban megvan. Értem ezalatt, hogy a linkelt rajz tökéletes koppintása az eredeti HTF stílusnak, de épp emiatt nem egyedi.
2018. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert a Sweet Lullaby-ban milyen van? Ezen a képen egy őzike ül ( akit Mime-nak hívnak )és madarak szálltak rá valószínűleg azért , mert szeretik őt , nem bántja az állatokat.
2018. márc. 1. 06:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Happy Tree Friends :D Ha nem tudnám mi az azt mondanám édeske XD


A rajz amúgy lehetne tripla ekkora felbontású is... Így pixelesen hat.

2018. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szegény , sajnos borzasztó sorozatban szerepel (arra gondolok , hogy meghal :( )
2018. márc. 1. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jé,Happy Tree Friends :D Régen mennyit néztem...Azok a lógó szemek meg a repülő végtagok hmmm :3
2018. márc. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát aki a Happy Tree Friends-en röhög az pszichopata elmebeteg.
2018. ápr. 20. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe,meg az hogy a madarak valami bizar modon elkezdik szétcincálni.

Jó sorozat volt,és nevettem rajta.

2018. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vicces , inkább kiakasztó a sorozat 😡
2018. ápr. 24. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!