Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamaszok! Írnátok nekem...

Kamaszok! Írnátok nekem ciki/vicces sztorikat?

Figyelt kérdés
Tudom van egy csomó, de biztos vannak új sztorik is.

2018. febr. 27. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb nem jutott eszembe: Harmadikban Tatán voltunk osztálykiránduláson, és a kacsák etetése közben beleestem az elég mély TÓBA. Szerencsére elkaptam a parton lévő földes részt, de az osztályfőnök majdnem inkfartust kapott amikor meglátott... Utána három napig enyhe tószagom volt.
2018. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
64%
Én úgy berugtam, hogy letolt gatyaval jöttem ki egy gyorsetterembol.
2018. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

1. És nem most volt! Életem első szerelmének 14 évesen írtam egy szerelmes levelet. Vagyis a netről másoltam ki 2 A4es oldal ömlesztett, nyálas szöveget. Nem tudom rájött e, hogy én írtam, de most pár évvel később gyakran kerülünk egy társaságba és ég a képem rendesen.


2. A legjobb barátnőmmel éppen tartottunk hazafelé egy cukrászdából sötét volt már és tél, mikor egy kocsi lelassított, mi meg elkezdtünk szaladni. Elcsúsztam a jegen. A kocsit (nem ismertem fel) a baratom vezette akivel 2 hónapja jártam. (Azóta feleségül vett.)


3. Utaztam haza (kolis voltam az egyetemi évek alatt) és az út kb 3 óra hossza. Aludtam a vonaton, a karom pedig úgy elzsibbadt, mint még soha. Elkezdtem kiabálni, hogy leszakadt a karom.


4. Ez korábban történt (gimis évek alatt). Ünnepség volt a suliban így vissza kellett délután buszoznom. 2 busz jött egyszerre, ugyanaz a város volt kiírva mindkettőre. Az elsőre felszálltam. Senkit sem ismertem, idegen emberek vettek körül. A busz nem arra ment amerre szokott, na de gondoltam csak ott kötök ki ahová terveztem. A barátaim a masik busszal utaztak, mint utólag kiderült. Mikor már fél órája a buszon voltam, felkiáltottam, hogy én most hol vagyok. A célban, csak gyorsjárat volt.


5. Anyukám felhívott és mondott sok mindent, mindenre mondtam, hogy jó meg igen. Annyi ragadt meg, az utolsó mondata, hogy el ne felejtsd. A mai napig sem tudom mit akart.

2018. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem kamasz de nagyon ciki...főúton kellett buszra szállnom nyáron egy szombati napon.Sok kamionos ismerősöm van.Jött egy én boldogan integettem neki, úgy 50 m után megállt.Gondoltam de rendes, elvisz.Szaladtam a kamionhoz kb.5 méternél vettem észre, hogy nem is az ismerősöm, még csak nem is magyar volt, hebegtem habogtam, hogy bocsi összekevertelek.Kullogtam vissza a buszmegállóba gondoltam aki arra jár biztos k*rvának néz.Már csak az hiányzott volna, hogy közben elmenjen a busz, de nem ment.Na ez nagyon ciki volt.
2018. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom

Johetnek meg

2018. febr. 28. 16:39
 6/7 anonim válasza:
100%
Középsuliban volt egy osztálytársam, aki valamilyen oknál fogva került egy fiút, akit én ovis korom óta ismerek. Egyszer pont a mosdóban voltunk, mentünk volna ki, mire a csaj bevágja az aztót, hogy "úristen ott van Laci!" és addig ő ki nem megy, amég ott van, mert mi lesz, ha meglátja. Mivel én ismertem kitalálta, hogy menjek ki és tereljem el a figyelmét. Először azt hittem nem gondolja komolyan, de kb lejjebb húzta a felsőm, utalva a "női bájaimra" és szó szerint kilökött a folyosóra. Odamentem a sráchoz, hogy beszélgetek vele, amég ők kisurrannak. Beszélgetünk valami általános témáról, mikor hirtelen...kivágódik a wc ajtaja és a lány kitör, mint valami űzött vad maga után cibálva a másik barátnőmet, akinek a ruhája beakadt a kilincsbe, ezért azzal a endülettel visszacsapódtak neki az ajtónak. Természetesen hatalmas hangzavarral, mire a srác is (és még sok más ember a folyosón) megfordult. Ettől a csaj megijedve tovább rohant neki az üvegajtónak, majd sikítva eltűnt a lépcsőkanyarban. Én meg csak állok ott és próbálom leplezni az agyfszt, amit kaptam. Pár perc kínos csend után a srác csak annyit kérdezett, hogy "...ismered?" Utána én is lementem a földszintre és a csaj még megkérdezte, hogy "észrevett?" Ááááááá neeeeem, csak egy csorda bivaly kevésbé lett volna feltűnő. A leggázabb az egészben, hogy a srác zenét hallgatott és háttal állt a wc-nek. Ha csak normálisan kisétálunk soha a büdös életbe nem vesz észre senkit.
2018. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kb. 2. osztalyos altalanos iskolas sz## darab voltam meg. Tipik osztalykirandulas ev vegen, ami ott alvos. Mar elso nap vmi remek etelt kaptunk, ami ugy meghajtotta a gyomrom, h a budihoz erve ra se fordultam es be se celoztam a seg@@mmel az iranyt gondolkozas nelkul ugy kilottem mindent h a tamlatol kezdve a falig kifestettem mindent. Kicsi voltam es megijedtem, ugy h nagyjabol kitoroltem egy perc alatt, a maradek fos darabokat meg a seg@@m beleeresztve a balatonba kimostam. Ezutan visszamasztam es ugy csinaltam, mint ha nem tortent volna semmi. Most ti tudtatok meg eloszor.
2018. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!