Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Shutterstock kep meret?

Dorten kérdése:

Shutterstock kep meret?

Figyelt kérdés
Nemreg elfogadtak a szemelyim igy lassan nekifogtam feltolteni kepeket , egyiket a masik utan elutasitottak , ugy dontottem ma 3 toltok fel egyszerre , mind a 3 nal ugyan az a hiba ... kep meret 4mp nel nagyobb kell legyen , 4.8mp az 2000*2400 felbontas , telefonnal keszitettem a kepet 11.8mp , az kb 3500*3000 felbontas , vagyis joval meghaladom megis elutasitjak.. Feltoltes kozben valtoik a felbontas? vagy mi lehet a baja? Mellesleg a feltoltott kepek kozott volt olyan is amit egy Nikon D5100 keszitettem , es szint ugy elutasitottak.. Es megvalami , az egyszer feltoltott kepet ujra feltoltve , de meglelo felbontasban lehet vagy amit egyszer felhasznaltam ujra mar nem tudom?

#kép #felbontás #elutasítás #megapixel #Shutterstock #shutterstock contribuitor #file size #reject
2018. febr. 28. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

"telefonnal keszitettem a kepet 11.8mp , az kb 3500*3000 felbontas , vagyis joval meghaladom megis elutasitjak.. Feltoltes kozben valtoik a felbontas? vagy mi lehet a baja?"


Ha mindig ez az elutasítás oka (nincs meg a 4MP), akkor nézd meg, hogy tényleg megvan-e akkora a fájl, mint hiszed. Nem tudom, mivel végzed az utómunkát, de mentéskor lehet rosszul beállítva például. Feltöltéskor biztosan nem változik a fájl, náluk sem, tehát a hiba valószínűleg nálad lesz.


"Mellesleg a feltoltott kepek kozott volt olyan is amit egy Nikon D5100 keszitettem , es szint ugy elutasitottak.."

Ha ugyanezzel az indoklással, akkor méginkább gyanús, hogy nálad változik a fájlméret a szerkesztés/utómunka során.


Ha nagyon nem találod, esetleg mutasd meg, hátha más észreveszi, amit te nem.


"Es megvalami , az egyszer feltoltott kepet ujra feltoltve , de meglelo felbontasban lehet vagy amit egyszer felhasznaltam ujra mar nem tudom?"

Ha nem fogadtak el egy képet, azt annyiszor próbálhatod újra, aháényszor jól esik - feltéve, hogy javítottad (vagy legalábbis úgy véled, hogy javítottad) a hibáit.


Egyszer már elfogadott képet nem tölthetsz fel újra, csak ha előtte a régebbit törlöd.

2018. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia , koszonom valaszod , elnezesed kerem az ekezetek miatt , erdelyi vagyok es angol billetyuzetet hasznalok.. Kerdesem az lenne hogy kerhetnem e segitseged egy kis kiigazitashoz ? Ha igen , elore is koszonom.
2018. márc. 3. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!