Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kövezzetek meg, de én nem...

Kövezzetek meg, de én nem bírom felfogni, hogy mikor elélvezek akkor hogy tisztul ki az orrom?

Figyelt kérdés

Mármint mikor meg vagyok fázva és be van dugulva az orrom...


Mással is így szokott lenni?? :D



2018. márc. 1. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
De ez szerinted úgy is működik, ha én vagyok megfázva, és te élvezel el?
2018. márc. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te aztán tudsz élni. Halmozod az élvezeteket.
2018. márc. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is megfigyeltem már kamaszkoromban is :D


Gondolom a légzés/szív gyorsulása miatt lehet.

2018. márc. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 exelant válasza:
100%
Ezt én is tapasztaltam már, amit te. Már pusztán szex közben is felgyorsul a vérkeringés és a nyirokkeringés is ezáltal felgyorsul a szervezet öntisztulása/öntisztítása is, így lehetséges, hogy az orrod is kitisztul, s könnyebben veszed a levegőt. A szeretkezésnek, ennek részeként az orgazmusnak is emiatt is jelentős szerepe van az ember életében. Egy jó párkapcsolatnak is fontos része ez, illetve egy embert nézve is fontos, hogy a szexen belül egyben neki is jó legyen ez az egész, ne csak egy játék legyen a párja önkielégítéséhez, hiszen ha elélvezel, sok energia szabadul fel benned, endorfin-boldogsághormon is termelődik benned, kiegyensúlyozottabbá is válsz, fizikailag is feltöltődsz kicsit, illetve a vérkeringés-nyirokkeringés is mivel javul benned , így immunerősítést is végzel az akaratlan méregtelenítési folyamatok révén, aminek része ez is, hogy az orrod kitisztul.Akiknek nincs rendszeres szex az életében, rosszabb kedvűek (depisebbek), panaszkodósabbak, betegesebbek (javarészt), hacsak nem találnak valami pótszert (például a shoppingolást), hogy részint a hiányérzetet pótolja .
2018. márc. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem orális szex közben gyakran meg kell állnom orrot fújni
2018. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!