Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc animétek és...

Anime_Fan kérdése:

Mi a kedvenc animétek és miért? Ki a kedvenc szereplőtök az animéből és miért?

Figyelt kérdés
Nekem a Soul Eater a kedvencem. Azért, mert humoros, de mégis megvan az a komoly hangulata, jó csata jelenetek, a szereplők fejlődnek, és komolyodnak a részek során.(Némileg xd). Ami a legjobban megfogott az a grafika*-* Csak az a baj a Not részeket eléggé elrontották... Szívesebben néztem volna részeket Makáékról, meg a grafikát is megváltoztatták):De legalább pár dolgot megtudtunk ebből a 12 részből. A kedvenc szereplőm Death the Kid. Nagyon tetszik a stílusa, menőn harcol, okos is, és szimmetria mániákus amin mindig szakadok xdd.

#anime #kedvenc ##szereplő
2018. márc. 1. 22:17
 1/9 anonim válasza:
61%
Danmachi a kedvenc animém, mert imádom a fantasykat és fordulatos a cselekménye. A kedvenc szereplőm belőle a Hestia. Ő egy gyerekes isten aki belezúgott a főszereplőbe. Ajánlom figyelmedbe a danmachit. Csak 1 évada van, ami 15 részes 😭😢
2018. márc. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlatot úgyis anime nélkül vagyok, majd belenézek! (:
2018. márc. 2. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:

A Soul Eater-t én is bírom, és természetesen nekem is Kid a kedvencem, azok a részek voltak a legkobbak, amikben ő kapta a főszerepet.

Nekem a Fullmetal Alchemist: Brotherhood a kedvenc animém, a kedvenc karakterem meg Edward Elric. Szerintem ha Kidet bírtad akkor őt is fogod, mert ő is olyan karakter, akin lehet röhögni, de emellett a harc terén is profi, ráadásul neki is nagyon jellegzetes a karakterdizájnja (szerintem nincs olyan anime-fan a világon, akinek a vörös köpeny + fonott haj kombóról ne ő jutna az eszébe, ahogy olyan se, aki a szimmetria és fehér csíkok kifejezésekről ne Kidre asszociálna).

2018. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Egy darabig nem fogok unatkozni xd ((:
2018. márc. 2. 16:14
 5/9 Trevor. ***** válasza:
100%

Sakurasou no pet na kanojo. Nem a legjobb, amit láttam, de imádtam az egészet. Ugyan én sosem voltam koleszos, de sok időt töltöttem koleszosokkal, így könnyen bele tudtam élni magam az animébe, mert itt ez az egyik központi téma. Emellett jól bemutatja azt, hogy mennyire igazságtalan tud lenni az élet és hogy közösen sok célt el lehet érni. Kedvenc szereplőm Mashiro, egy művészlélek kuudere, gyönyörű barna szemekkel, amikben el lehet veszni és szép hosszú szőke hajjal.


Ellentétben a Soul Eaterrel ebben nincs semmi akció, ez egy vérbeli slice of life.

2018. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De van benne akció, sok csata jelenet. Meg én inkább horror párti vagyok :DD
2018. márc. 11. 16:51
 7/9 sz_wanda válasza:

Jujj, 2 kedvencem van. Vagyis 3, de kettőre szűkítem a kört.

1.Death Note. Elgondolkodtató, izgalmas anime. Jókor lassul be a cselekmény, jókor kezd fokozódni az izgalom, jókor húzzák a nézők agyát. Egy hibapont...NEAR. Szerintem sokkal izgalmasabb lett volna, ha Mello marad meg.:D De sebaj.

2. Tokyo Ghoul. Tetszik ahogy a fantáziánkra van hagyva, hogy honnan jöttek a ghoulok, és azt az érzést keltik, hogy igazából nem is “jöttek”, hanem az emberiséggel “fejlődtek ki”. A harci jelenetek...WAWAWAWAWA látványosak*~* NAGYON. Az első opening meg...nincsenek rá szavak. Ha hosszabb regényt szeretnél esetleg, írhatok még.

(Figyelmedbe ajánlanám a Zero no Taukaimat is:3)

2018. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ahogy a fantáziánkra van hagyva, hogy honnan jöttek a ghoulok"


Wáó, ez aztán a szép megfogalmazása annak, hogy erre a részre azért nem térnek ki, mert az egész egyáltalán nincs kidolgozva. A harcjelenetek meg azért tűnnek olyan jónak, mert azokat leszámítva az egész cselekmény elég vontatott és unalmas. Nem azt mondom a Tokyo Ghoul-ra, hogy rossz, kezdő animésként még tetszett is, de azért egy mély, elgondolkodtató mesterműnek kikiáltani azért erős túlzás :)

2018. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a Tokyo ghoul is nagy kedvencem. De a 2. évadban alig volt benne Kaneki ): Amúgy ha akarsz nyugodtan ajánlhatsz :))
2018. márc. 13. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!