Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet telefonszám NÉLKÜL...

Lehet telefonszám NÉLKÜL regisztrálni Microsoft fiókot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Letöltottem a Mimecraft-ot a tabletemre. És multizni szerettem volna és XBOX LIVE fiókot kért. És nincs nekem így hát mentem és próbáltam regisztràlni. És nem tudom elkerülni azt hogy ne kérjen telószámot. Minek adjam meg?. Van ere lehetőség hogy ne kelljen?

#e-mail #Minecraft #gép #Microsoft #fuckingmicrosoftregister
2018. márc. 3. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak egy biztonsági rendszer, hogy ne tudjon minden idióta 5 millió accountot csinálni. Szerinted mihez kezdene a Microsoft a te telefonszámoddal? Nem fog bilgéc unalmas pillanataiban telefonbetyárkodni vagy ilyesmi. Úgyhogy ne legyél paranoiás.
2018. márc. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
-.- Nem. K@#$ra nem fogom megadni. Nem vagyok paranoiás meg semmi de nem adom meg. Régen mikor regisztráltam nem kért telószámot. Az akkori fiókomat természetesen elfelejtettem. De azért köszi :) Jöhetnek még a válaszok!!
2018. márc. 4. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor jó szórakozást.
2018. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!