Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy zenét keresek, nem tudom...

Pityuss kérdése:

Egy zenét keresek, nem tudom pontosan hogy mi a címe? De a Shrek a Vége fuss el Véle mesében van!

Figyelt kérdés
Pontosabban amikor már majd nem vège a mesènek, ès a Szamár megakarja csókolni a Sárkányt akkor egy pillanatra lelassul minden ès akkor ez a zene szól. Ez egy Romantikus szám. De már nagyon règóta Szeretném megtalálni!
2018. márc. 3. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a választ! De amikor ki írtam a kérdést, felmentem Youtubra, ès be írtam hogy Hajléktalan énekel. Mert emlékeztem egyszer hogy ezt a számot énekelte, egy hajléktalan.Ès megis találtam a Videót! Csak régen nem volt ki írva, de most úgy van fent az a Video, hogy kivan írva hogy ki az Eredeti énekes. Ès így azonnal megtaláltam. De mégegyszer köszi. :)
2018. márc. 3. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen!
2018. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!