Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan "szerezhetnénk" ideális...

Honnan "szerezhetnénk" ideális partnert hármas szexhez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már nagyon nagyon szeretnénk egy csinos lányt találni, hogy kipróbálhassunk dolgokat a párommal. Voltunk már egy lánnyal(barátunk), de aktus nem történt. Viszont egyrészt nem szeretnénk az összes ismerősünkön végig menni, másrészt meg nem is tudjuk ezt, hogy puhatolózhatnánk ki(hogy valaki nyitott-e erre). Pénzért szexelő lányt(így engedi leírni😃)nem nagyon szeretnénk(illetve én) mert ő tuti profibb nálam, és a neten nagyrészt nem látjuk az arcát, így félünk, hogy nem tetszene nekünk. Hol keresnétek korombeli lányt, aki viszonylag szép, és baromi nyitott ilyen dolgokra, esetleg rendelkezik ilyen téren tapasztalattal? Olyan kellemetlen ha irányítgatnk kell. Ugyanitt kérdezem, normális, hogy ez engem lány létemre ennyire beindít? 19/L

2018. márc. 3. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Mért jó az neked ha a barátod másra élvez melleted? :D
2018. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oooh, ez nem csak róla szól..:D
2018. márc. 3. 21:24
 3/8 anonim válasza:
100%

Adultpixie, swingercity amik nekunk eddig bevaltak. Aranyos csajok, fiuk vannak fent es persze parok is. Megggondolando, kellemes dolog ha eppen benned van valaki, mig a parod valakiben. Remelem segitettem.

Egyebkent a lenyeg, hogy ne titkolj semmit. Elobb utobb kijon es frusztraciot okoz csak, engedd magad. Van sok fetish, van cuckold, lab es cipofetis es sorolhatnam, de van aki a bdsm hive. Probaljatok ki mindent oszinten, baj nem lehet, ha jo paros vagytok.

A biszex jatekok pedig a legizgibbek (2 fiu 2 lany bi negyesnel nincs is jobb, komolyan), ne zarkozzatok el semmitol. ;)


Remelem hasznos volt :)

(Minden szex oldalon ovatosan. Sok a kamu, kepgyujto, stb. Erdemes raszanni a havi parszaz forintos osszeget a VIP tagsagra, hogy ezzel szurhesd a barmokat, lasd az ertekeleseiket stb)


Puszi

21/L

2018. márc. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Puszi,én sem vagyok kicsit sem homokos
2018. márc. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rosszlányok.hu Az arcukat is vállalják.
2018. márc. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösziii szépen 🙂
2018. márc. 4. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Tinder.
2018. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Golden Gate, Eropolis.hu-n Arcos fotót nem szoktak első szóra adni,ez érthető szerintem Ahhoz kell egy kis bizalom,amit egy sma levélkével nehéz elérni. Szerintem ennyit tudhattok már ti is,ha így álltok. Inkább partnerkeresési célt látok a sorok között.
2018. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!