Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan felkapott a My...

Miért olyan felkapott a My dreamlife planner határidőnapló?

Figyelt kérdés
Mi olyan különleges benne, vagy miért kerül ennyibe? Használna közületek valaki?
2018. márc. 3. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Tőled hallottam róla először. Rákerestem, nagyon drága. Nyilván valami celeb használta és felkapták.

Lehet azért drága, mert nagyon jó minőségű, nem megy szét hamar.

Nekem nem kéne

2018. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy határidőnaplót tényleg csak arra használsz, hogy beleird a találkozóidat, tervess és hasonlók egy ilyen planner hasznos lehet. Nekem a hatátidőnapló több ennél, zavarna, hogy nincs hely irni, firkálgatni... Továbbá ezek az előre gyárott változatok -bullet journal copyk- nagyon műnek és eröltetettnek hatnak, az elcsépelt idézetekkel és tucat rajzokkal, ábrákkal. Arról nem is beszélve, hogy ezek a most nagyon trendi plannerek mindenhol arany áron vannak most.
2019. jan. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!