Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kémek mennyit keresnek?

A kémek mennyit keresnek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Amig meg nem találnak.
2018. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sok james bondot néztél?
2018. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyetemet végzett két nyelvet beszélő 5 év szakmai gyakorlattal rendelkező kém EU-s besorolási bére 300 euro óránként. Ha kettős ügynök akkor 600 euro. Ehhez jön némi sikerdíj melynek mértéke függ a beszerzett információ mennyiségétől. Általában 5 euro/szó.
2018. márc. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kém OKJ hol indul?
2018. márc. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakmunkás minimálbért
2018. márc. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, egy kémet sem ismerek, de biztosan nem minimálbért kapnak.
2018. márc. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom de ha rájössz, (és azt is kideríted hogy hol lehet jelentkezni) Szólj nekem is!
2018. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fogadjunk, hogy vagy James Bond-ot néztél vagy (amire sokkal inkább tippeltek) Spy x family-t. Az utóbbi nézése közben nekem is felmerült ez a kérdés. Egy dologban biztos lehetsz: nem minimálbérért dolgoznak! Egy ilyen fizetésért szerintem túl kockázatos lenne ez a feladat. Sajnos a pontos választ én se tudom, de ha lesz valami új eredmény, arra kíváncsi leszek!
2022. dec. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!