Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki az iskola utolsó...

Ha valaki az iskola utolsó pár napjában nem megy be, mikor kell vinnie az igazolás? Évzáróra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
jogos a kérdés, február 30-ára vagy Babi néni szülcsinapjára
2010. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én viszek évzáróra, mert mától otthon vagyok, mert kiirt az orvos. Elkaptam valamit. :D Én viszem az igazolást, mert adtak :D
2010. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha megvolt az osztályozó értekezlet akkor lezárják a naplókat (nekünk pénteken lesz) szal ha utána hiányzol és csak évzáróra mész be akkor azt sehova sem tudják beirni. szal nem kell igazolás.


(miután egy osztályfőnök sem superhero ezér kell neki idő h x bizonyitványt megirjon.. és oda bekerül a hiányzás is szal ha megirta már nemtud oda mást irni.. és osztályozó értekezlet után megirják..)

ezér nemfog bejönni sztem a fél osztály hétfőn mer teljesen felesleges..

2010. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!