Mi kehet a bajom?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé sokszor beteg vagyok. Nem vészes csak nátha, kicsit torokfájás, köhögés. Ez kb 5-6 napig tart aztán 2-3 napig jól vagyok és megint hasonló bajom lesz. Ezen kívül eléggé keveset alszom. Éjszaka gyakran fölkelek és forgolódok. Ritkán, de eleget alszom, de akkor is fáradt vagyok. Sokszor sírok vagy érzem azt, hogy sírnom kell. Mindenkivel idegesen viselkedem. Nagyon stresszes vagyok, főleg a suli miatt. Mindenkinek megszeretnék felelni. Az osztályban a volt legjobb barátnőm egyre gyakrabban idegesít. Sokszor sírok és várom, hogy nyár legyen és minden feszültség elszáljon végre, hisz nyáron vidám vagyok, csak a barátaimra kell figyelnem, nem vagyok feszült, nem stresszelek, gyakran eljárhatok teniszezni és olvashatok ami szintén mindig megnyugtat. Mit tegyek, hogy végelegyen ennek az egésznek? (Még annyit, hogy kitűnő tanuló vagyok, de nem stréber) 12/L
2018. márc. 4. 12:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy még ez számít-e, de nyáron költözünk. Emiatt nem hinném, hogy stresszelek vagy valami lelki problémát okoz, mert már nagyon várom.
2018. márc. 4. 12:44
 2/2 anonim válasza:
Túl stresszeled a dolgokat ajánlom hogy egyel sok gyümölcsöt zöldséget vitamint , fuss mozogj a levegőn
2018. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!