Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Követelhetem e azt a pénzt...

Követelhetem e azt a pénzt amit a barátomra költöttem (bevásárlás, orvosi papírok intézése, kórházba szállítás stb. ) de sajnos meghalt . Milyen módon kaphatnám meg az örököstől?

Figyelt kérdés
Elösször hajlandóságot mutatott ,de utána teljessen elzárkozott.
2018. márc. 4. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés adat ahhoz hogy választ kapj .
2018. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha tudod igazolni akkor pereskedhetsz ės talán van esėlyed. Amennyiben nem tudod hitelesen igazolni akkor az esėlyed nulla! De amúgy is egy alja dolog lenne.
2018. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HaEv ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!

Szeretted azt az embert? Vagy valamiért vele voltál, és fizettél neki dolgokat, most meg visszakéred? Miért nem kötöttetek szerződést? Akkor most tiszta sor lenne!

Ne haragudj, felfordult a gyomrom.

2018. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
82%
Ha ez baráti vagy párkapcsolati viszony volt akkor minimum illetlenség visszakérni,illetve nincs is mire. A ráfordított szabadidőt meg órabérben kéjük?
2018. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most a barátodra költötted, vagy pedig pénzért szolgáltattál neki?

Mert akkor szerződés kellett volna róla, és számla mindenről.

2018. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!