Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért remeg a lélegzetem ha...

Miért remeg a lélegzetem ha veszek mély levegőt?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok. 20 éves fiú. Régebben 5 évvel kb nagy depresszióban voltam. Nyáron volt az. Nem kívánom azt senkinek. Ha rá gondolok sírnék hogy miért történt ez velem. Jártam jós néniket, természetgyógyászhoz és segítettek. Rossz időszakom van, nincs szerencsém normális lányra hogy legyek végre boldog. Ez öl legbelül a legjobban. Nem járok sehova ki a városba, mert nincs kivel. Nem először és nem is utoljára veszem észre, hogy ha veszek mely levegőt reszket a levegőm. Remélem értitek mire gondolok. ELNÉZÉST FELVIDÉKI MAGYAR VAGYOK. Köszönöm a megértést.


Mitől lehet ez? Nem szeretnék pszichiáterhez menni.


Köszönöm a válaszokat.


2018. márc. 4. 22:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Tegnap rossz napom volt, csak sírtam volna. Estefelé a WC-n ülök és a szüleim engednek egy szép dalt. De gyönyörű volt. Talán ez kell néha hogy sírjam ki magam és aztán csak jobb lesz.
2018. márc. 4. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!