Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aktív korúak támogatás meddig...

Aktív korúak támogatás meddig jár?

Figyelt kérdés
Egy évig kaptam,én azthittem most (február 9) lejár, mert így jön ki az egy év, de még most is megkaptam,pedig március van.... Elvileg fognak küldeni egy levelet ha vége. Meg úgy tudom összesen 2 évig jár, csak valami olyat is hallottam,hogy egy évig kapod meg, és utána bekell menni megigényelni mégegyszer,vagy valami ilyesmi.... Amit tavaly kaptam papíron,azon nem látom,hogy meddig fogják adni.... (Egyébként nemsokára bemegyek megkérdezni,hogy akkor most ez mi,vagy hogy van, de mondom hátha tudja valaki addig is. :) )

2018. márc. 5. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy évente felülvizsgálják, a felülvizsgálatkor igazolnod kell, hogy minimum 30 napot részt vettél közfoglalkoztatásban, vagy más keresőtevékenységet folytattál. Ha ez nincs meg, akkor nem kapod tovább. Valószínűleg hamarosan fogsz kapni tőlük értesítést a felülvizsgálatról.
2018. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2018. márc. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!