Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy legjobb barátom akit...

Van egy legjobb barátom akit nem akarok elveszíteni azért mert más gimibe fogunk járni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy meg tudom-e beszélni vele. Mindketten más gimibe fogunk járni és nagyon nem akarom elveszíteni. És nem tudom hogy ő hogy van ezzel. Régen azt írta egy veszekedés közben hogy én vagyok a legjobb barátja és nagyon nem akar elveszíteni. De ezt csak azért mondta mert veszekedtünk.

2018. márc. 5. 18:42
 1/4 anonim válasza:

Üdv.

Attól, hogy más Gimibe fogtok járni, attól nem fogjátok egymást elveszíteni. Ugyan úgy összejárhattok, beszélgethettek.

Lehetséges, hogy sok tanulnivaló miatt nem fogtok sűrűn találkozni, de mindig tudni fogjátok, hogy jó barátok vagytok.

Valahogy így tartja a mondás. "Az igaz barátok 1-2 hétig kibírják beszélgetés nélkül, mert tudják, hogy sosem fogják elveszíteni egymást."

Próbáld megbeszélni vele.

Ha nem hiszi el, vagy nem akar veled egyetérteni, akkor nem is a barátod.

Remélem valamennyit segítettem! :)

Ha sikerült, kérlek írj egy E-Mailt ide: csgoprogamercsgo@gmail.com

Sok sikert! ;)

2018. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi nagyon. sokat segítettél, csak az a baj hogy félek vele erről beszélni, mert lehet, hogy kinevet... vagy más
2018. márc. 6. 18:34
 3/4 anonim válasza:
Ahogyan előbb írtam. Ha kinevet így járt. Akkor nem is volt valójában a barátod.
2018. márc. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkot megpróbálok vele beszélni. köszi.
2018. márc. 7. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!