Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az oktatóm nem adja vissza a...

Az oktatóm nem adja vissza a le nem vezetett óráim összegét. Mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Sikeres KRESZ vizsga után elkezdtem vezetni. A probláma az hogy az oktatómmal nem jöttem ki, mivel volt barátom rokona az illető. Rendszeresen megalázott, az utóbbi pár alkalom úgy telt, hogy sírva vezettem mellette. Úgy döntöttem, oktatót váltok, nem bírom így folytatni. A kötelező órákat levezettem, és fizettem még plusz órákat (40.000) Amit nem vezettem le. Mondtam h oktatot váltok, viszont a le nem vezetett órák díját nem hajlandó visszaadni. A kérdésem az lenne h megteheti ezt? Ha nem, mit tegyek? :/

2018. márc. 5. 21:01
 1/2 anonim válasza:
Érdekes. Először is, szerintem nem teheti meg, hogy benyeli a pénzt. kell papírnak lenni mindenről (hogy mikor mennyi órát vettél, mennyit fizettél). gondolom autós sulit azért nem váltottál, ha így van akkor én a helyedben az oktatóval beszélnék (akire váltottál). Vagy menj be a sulihoz és beszélj valami fejessel. De minden esetben írd össze, hogy pontosan mikor, mennyi órán voltál, és mikor, mennyi pénzt adtál.
2018. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jól sejtem hogy számlát bizonylatot nem kaptál az átvett pénzről? ugyanis enélkül szerintem semmit nem tudsz tenni, hisz meg ne sértődj, de mondhatod hogy 20 ezret vagy 80 ezret vett át. Ha van papírod, próbáld elintézni az autósiskolával, mit az előttem szóló is írta
2018. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!