Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet bajom akkor, ha alaptala...

Lehet bajom akkor, ha alaptalanul vádolnak?

Figyelt kérdés
Van egy nő, aki ma rám írt (nem valami kedves hangnemben) és azt mondta, hogy egy napom van, hogy visszautaljam a pénzt vagy küldjek egy kabátot. Nem értek semmit. Ez a személy azt írta, hogy egy másik (mintha lenne...) profilommal üzleteltem vele, s ő 11 ezerért vett egy kabátot. Elutalta a pénzt, de "én" nem küldtem a kabátot, s hogy most ment a feljelentés, s egy napom van cselekedni stb. Én nem tettem semmit, kiskorúként nem is árulhatnék, számlaszámom sincsen. Ilyenkor lehet ebből problémám a rendőrséggel? Kérlek segítsetek!

2018. márc. 5. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

De a nőnek igen, ha a szüleiddel elmégy a rendőrségre és feljelentitek, ha még tovább próbálkozik.

2018. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)
2018. márc. 5. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!