Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a mostani kresz vizsga?...

Milyen a mostani kresz vizsga? Nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

Elkezdtem, és tesóm mondta hogy nehezebb lett mint pár éve.

Félek nagyon.

Aki volt annak milyen volt? Nagyon nehéz?

Ja, és hol csináltatok a teszteket? Én a kresz tanulás otthon oldalon és oktatason is.



2018. márc. 6. 06:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Hát én most 5 ödjére fogok menni sajnos:D

Annyira nem nehéz de alposan meg kel tanulni, ami eddig nekem nem nagyon sikerült:D

2018. márc. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre átmentem, hiba nélkül. Mondjuk alaposan meg is tanultam, és sokszor el is végeztem a próbavizsgákat. Oline tanultam az Edukresz oldalon. Viszont a forgalmi csak harmadjára sikerült :/
2018. márc. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondold el mi lenne,ha könnyű lenne így is elég sok birka van az utakon aki nem ismeri fel a stop táblát.
2018. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hat gondolom, hogy nehéz, csak úgy értem hogy a pár évvel ezelőttihez képest. Köszönöm a válaszokat, remélem sikerül átmenni😄 Hát azokból van bőven😔

És milyen kérdések voltak amúgy? Sok volt a táblás? Azok voltak kb. amit tanultál vagy gyakoroltál, vagy volt eltérő?

2018. márc. 6. 16:40
 5/11 anonim válasza:
100%
Semmivel sem nehezebb a mostani. Nekem februárban volt a kresz vizsgám,15 perc alatt kész voltam vele 73/75-ből...Tanfolyamra jártam,ahol nagyon jól elmagyaráztak mindent + egy 12 órás Etitan gyakorló programot kaptunk..amin lehetett gyakorolni és kb ugyan azok a kérdések voltak..:) mozgóképes is volt,,de az nagyon vicc volt..rohadt egyszerűek .. :) szóval nem kell felned..a 3pontosokra kell figyelni,,a jobbkéz szabályt tanuld meg, kanyarodási szabaly, stb..a villamosra külön vonatkozó szabályokat (5db van) ...és könnyű lesz minden.. ha a képesek mennek nem veszítesz pontokat,,akkor akár 10db egy pontos kérdést is elronthatsz...75bol 65nek kell meg lennie.. 55kerdes van..Nyugodtan írhatsz,ha valami van,kell segítség...
2018. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi a zavarásért

Most kezdtem el a kreszt és nincs valami oldal ahol telefonon is lehetne a kreszt tanulni?

Mert sajna meló miatt keveset tudok a gépen gyakorlni

2018. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve csináltam B kategóriát, novemberben pedig C-t. Semmivel nem volt nehezebb, bár ugye a C kategóriára már nincs annyi kérdés a KRESZ-ből, mert ide már van szerkezeti és üzemeltetési ismeretek meg munkavédelem is. Meg lehet csinálni hibátlanra is könnyen, ha érted a szabályokat és gyakorolsz is. 19/F
2018. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én ma voltam, egyáltalán nem nehéz ha megfelelően felkészül az ember.


Én e-titán rendszeren keresztül tanultam. Becsülettel végig olvastam-értelmeztem minden diát, minden videót, minden kérdést átnéztem, végig csináltam a rész vizsgákat. Így összesen 18-20 órám volt benne.


Majd vizsga előtt pár napig napi 2-3 próbavizsga, az 20-25 perc/alkalom.

2018. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Amúgy alapvetően nem tudom mi számít nehéznek benne, mert gyakorlatilag csak értelmezni és gyakorolni kell. Maximum abban lehet buktató, hogy jól el kell olvasni a kérdést, mert 1-2 apróságon el lehet nézni.


De megvannak az alap szituációk, főleg a 3 pontosak, ha azokat érti az ember akkor a többiből bőven megvan annyi pont, mert ahogy előttem írják 1 pontosból elég sokat lehet hibázni. Nekem 73/75 lett. A kérdések pedig 100%-ban az eTitán tananyag és próbavizsga kérdései voltak.

2018. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Etitánra hogy lehet regisztrálni? Vagy kell hozzá iskola is, vagy így magánszemélyként is lehet?

Én a kresz tanulás otthon oldalon csinalom a feladatokat és ott tegnap óta alt. atmegyek. 75/71-68-65pontom is volt már. Még alt. 63-64😒 én a hónap végén megyek, remélem fog sikerülni.

2018. márc. 7. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!